ПОДГОРНЫЙ Евгений Георгиевич

ПОДГОРНЫЙ Евгений Георгиевич

  У новій збірці автор пропонує читачеві ряд нарисів, головними персонажами яких є одні з найбільших злодіїв сучасності – комуніст т. І.В. Сталін, націонал-соціаліст т. А.А. Птлер і бувший комуніст, але завжди радянський чекіст т. В.В. Путін. Аді прийшов до влади законним шляхом і громадян Німеччини не дурив і, за великим рахунком, соплемінників не кривдив, а його колеги дорвалися до необмеженої влади шляхом закулісних махінацій, не будучи обрані народом спочатку. Але вся "трійця" гнула одну і ту ж лінію – світового лідерства будь-якою ціною і "збирання" єдинородців у своєму кулаці, і теж за будь-яку ціну. При цьому вони не зупинялися (а Вова П. не зупиняється) перед масовими вбивствами та насильством щодо мирних громадян і широко використовували (а Вова П. використовує) пропагандистську балаканину. Про інші схожісті і відмінності Ви тут, і взагалі з творів автора, дізнаєтеся.

Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка подаровано сімдесят примірників книги.

  Цим першим видаваним фрагментом автор заявляє про себе як про творця величезного нумізматичного довідника-каталога, написаного ним ще в 2000-05 рр. Якщо дістане коштів, будуть виходити і інші. А поки читач може переконатися, наскільки корисна, об'ємна і цікава наука нумізматика, що є однією з галузей науки наук – Історії.

Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка подаровано сімдесят примірників книги.

  У новій роботі свого проекту "Я ворушу минуле" автор продовжує підбивати підсумки багаторічних пошуків втрат сталінського генеральського корпуса від репресій і започаткованих ним воєн, включаючи розв'язану спільно з тов. А.А. Гітлером Другу світову. Знайдені імена воскрешають в пам'яті лукавих забудькуватих громадян число жертв обох агресивних і кровожерливих диктаторських режимів, сталінського та гітлерівського, і служать щонайпотужнішим доказом нелюдяності і злочинності влади, що панували в СРСР при "великому вожді всіх народів", що був на ділі зверхсуперархімультібагатосерійним вбивцею співгромадян та нелюдцю.

Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка подаровано сімдесят примірників книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється