ХОМУЛЕНКО Любов Андріївна

ХОМУЛЕНКО Любов Андріївна

  Базова програма "Я у Світі" — третя складова комплекту нормативних документів та науково-методичних матеріалів, пов’язаних з модернізацією змісту дошкільної освіти в Україні та гуманізацією її цілей і завдань. Вона розроблена на виконання Закону України "Про дошкільну освіту" та Базового компонента дошкільної освіти в Україні.
  "Я у Світі" є першою державною програмою нового типу, в якій відображено вимоги до оновленого змісту освіти дитини від народження до шести (семи) років життя, зокрема до його інваріантної частини, уніфіковано вимоги до розвиненості, вихованості й навченості дитини раннього та дошкільного віку.
  Програма призначена для педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, батьків, студентів і викладачів вищих і середніх педагогічних навчальних закладів.

  Методичний посібник є доповненням до Базової програми розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі". Він розкриває шляхи реалізації головних принципів, що покладені в основу Програми, акцентує увагу на найважливіших нових аспектах педагогічної роботи, конкретизує, уточнює їх зміст, подає рекомендації щодо впровадження у практику компетентнісної парадигми, цілісного підходу до освіти дитини перших шести (семи) років життя, особистісно орієнтованих технологій виховання і навчання.
  Посібник призначений для педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, батьків, студентів і викладачів вищих і середніх педагогічних навчальних закладів.

  Посібник містить методичні поради щодо організації свят та розваг із дітьми дошкільного віку, а також примірні сценарії святкових дійств із практики роботи дошкільних закладів Тернопільської області.
  Видання адресоване працівникам дошкільних закладів, вчителям початкових класів, вихователям груп продовженого дня, студентам педагогічних навчальних закладів, батькам.

  Пропонований посібник — це добірка авторських театралізованих вистав для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, апробованих у дошкільних навчальних закладах Івано-Франківщини.
  Для музичних керівників, вихователів дошкільних навчальних закладів, учителів початкових класів, студентів педагогічних закладів.

  У збірку ввійшли кращі драматизації для дошкільнят старшої групи дитсадка за програмою "Я у Світі". Вистави, подані у виданні, допоможуть виховувати дітей добрими, щирими, безкорисливими, чуйними, розвиватимуть творчу уяву та різноманітні таланти малят. З допомогою запропонованих сценаріїв батьки зможуть організувати домашній ляльковий театр.
  Для вихователів, музичних керівників ДНЗ, батьків.

  Посібник складається з трьох розділів: у першому зібрано музично-дидактичні ігри для дітей різних вікових груп, у другому — запропоновані музичні ігри народознавчого характеру, які відповідно до вимог програми "Я у Світі" повинні стати невід’ємною частиною навчально-виховного процесу, а третій — розкриває різноманітні підходи до організації імпровізації музичних творів із дошкільниками.
  Рекомендовано вихователям та музичним керівникам дошкільних навчальних закладів.

  У посібнику розкрито закономірності та принципи музичного навчання і виховання школярів, основи методики музично-освітньої роботи з учнями-підлітками, особливості програм з музики для 5-8 класів; висвітлено принципові підходи до засвоєння музичного матеріалу; подано необхідні вчителю інформаційно-довідкові матеріали.
  Для викладачів і студентів вищих навчальних закладів, учителів музики шкіл різного типу.

  У посібнику подано календарне планування та плани-конспекти 52 музичних занять з дітьми дошкільного віку (5-й рік життя) упродовж року, які відповідно до Базового компонента дошкільної освіти є невід’ємною складовою навчально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі. Запропонований матеріал стане у пригоді педагогам під час підготовки до музичних занять із вихованцями.
  Посібник призначено музичним керівникам і вихователям дошкільних навчальних закладів, студентам педагогічних навчальних закладів.

  Збірка містить найкращі сценарії свят для вихованців дошкільних навчальних закладів. Сценарії структуровано за порами року та за віковими групами вихованців.
  Для музичних керівників, вихователів і методистів.

  У навчально-методичному посібнику викладені основи музично-педагогічної концепції Карла Орфа. У посібнику розглядаються теоретичні основи орф-педагогіки — складові "елементарного музикування", логіка вивчення музично-педагогічного матеріалу у "Шульверці" К. Орфа, специфіка музичних інструментів К. Орфа та особливості адаптування музично-педагогічної концепції К. Орфа у світовій практиці; особливості розвитку музичності дитини в орф-педагогіці; практичні основи музичного навчання, зокрема оволодіння музичною діяльністю; методичне забезпечення орф-уроку — методика побудови наскрізної форми орф-уроку, гра як основи навчання, театр як інтегруюча форма орф-педагогіки та особливості використання українського дитячого музично-ігрового фольклору.
  Посібник адресований студентам, аспірантам, вчителям музики, педагогам-музикантам в системі додаткової освіти, викладачам вищих та середніх професійних навчальних закладів, що готують педагогів-музикантів, а також усім, хто цікавиться креативною музичною педагогікою.

  Методичний посібник укладено відповідно до нової редакції Базового компоненту дошкільної освіти.
  Видання містить найефективнішу систему планування освітньо-виховного процесу в логопедичних групах із фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення і включає перспективне й поточне (календарне) планування, спеціальні логоритмічні вправи та ігри для розвитку координації мови та рухів, музично-рухові етюди.
  Рекомендовано музичним керівникам дошкільних навчальних закладів.

  Збірник містить 15 мовних музично-ритмічних занять для дітей 5-6 років, що сприяють виправленню дефектів мовлення, а також поліпшують у дітей пам’ять, швидкість реакції, укріплюють кістково-м’язовий апарат, розвивають дихання, артикуляційну моторику та музично-ритмічне відчуття.
  Видання адресовано вихователям дошкільних закладів освіти, логопедам, музичним керівникам, батькам та студентам вищих педагогічних навчальних закладів.

  Посібник містить оригінальні авторські сценарії позакласних заходів з елементами театралізації. Розробки допоможуть вчителям в організації виховної роботи, а також сприятимуть розкриттю творчого потенціалу учнів початкових класів.
  Для вчителів-практиків, шкільних вихователів, керівників драматичних гуртків.

  Збірник "Свята в дитячому садку" містить сценарії свят для дошкільнят, добірку українського дитячого фольклору, пісень, загадок, забавлянок, лічилок та віршів про маму.
  Збірник рекомендовано на допомогу педагогічним працівникам дошкільних закладів.

  Відомо, яким важливим для дитини є ранок у дитячому садку. Вихователям хочеться чогось оригінального, батькам — доступного, а вашій дитині — просто цікавого. У цій збірці сценаріїв ви знайдете все одразу. Популярні дитячі пісеньки, веселі розвивальні ігри, цікаві сюжети зі знайомими казковими та мультиплікаційними персонажами і ще багато-багато іншого...
  Скористайтеся можливістю влаштувати надзвичайне свято — і прекрасний настрій вам і вашій дитині гарантовано!

  Збірка містить сценарії свят для вихованців дошкільних навчальних закладів третього року життя.
  Розділ "Додатки" містить прислів’я та приказки, вірші, загадки, розваги та ігри.
  Для музичних керівників, вихователів і методистів.

  Збірка містить сценарії свят для вихованців дошкільних навчальних закладів четвертого року життя.
  Розділ "Додатки" містить прислів’я та приказки, вірші, загадки, розваги та ігри.
  Для музичних керівників, вихователів і методистів.

  Збірка містить сценарії свят для вихованців дошкільних навчальних закладів п’ятого року життя.
  Розділ "Додатки" містить вірші, загадки, розваги, лічилки, дитячі прозивалки, дражнили та ігри.
  Для музичних керівників, вихователів і методистів.

  Збірка містить сценарії свят для вихованців дошкільних навчальних закладів шостого року життя.
  Для музичних керівників, вихователів і методистів.

  У дану збірку ввійшли сценарії свят для дітей молодшої групи дошкільних навчальних закладів. Вони допоможуть зробити святковий ранок у дитсадку яскравим, незабутнім і неповторним.
  Для вихователів, методистів та музичних керівників ДНЗ.

  У збірку ввійшли кращі свята і розваги для дошкільнят середньої групи дитсадка, присвячені Дню святого Миколая, святу 8 березня та Дню матері, Великодню та Шевченківським дням, святам осені та літа. Видання доповнене нотним матеріалом, який допоможе у підготовці дитячого свята.
  Для вихователів, музичних керівників ДНЗ.

  Пропоноване видання містить сценарії свят для середньої та старшої груп дитячого садка, драматизації та інсценізації казок, розвиваючі заняття з малюками.
  Для вихователів, методистів та музичних керівників дитячих дошкільних закладів.

  Посібник містить значну кількість сценаріїв свят за віковими групами та за темами. Проведення свят допоможе розвинути в дітях товариськість і зробити колектив більш дружним.
  Для методистів, вихователів та музичних керівників ДНЗ.

  Свята у дошкільному закладі залучають малят до спільних з дітьми, рідними, педагогами святкових переживань, до вираження радісних почуттів у музично-пісенно-пластичних діях.
  У посібнику вміщено конспекти сценаріїв свят для дітей дошкільного віку і подано згідно плану навчально-виховної роботи дошкільного закладу.
  Посібник розрахований на вихователів-методистів, вихователів, музичних керівників, студентів педагогічних закладів, керівників дитячих ансамблів і гуртків позашкільних та клубних закладів.

  На свято в дитсадочку із нетерпінням чекають і діти, і батьки. Малюки радіють з того, що їхні виступи прийдуть подивитися мами й тата, а батькам випадає чудова нагода повернутися на деякий час у дитинство.
  Пропонований збірник містить сценарії для дітей молодшого та старшого дошкільного віку. Окрім традиційних заходів, у ньому можна знайти цікаві тематичні свята та ігрові заняття-розваги, що зроблять перебування малюків у дитсадку радісним і бажаним.
  Чудовою підмогою в організації та проведенні святкових заходів стануть вихователям та музичним керівникам вірші, нотний матеріал та аудіодиск із великою кількістю фонограм.

  До збірника увійшли найкращі сценарії свят та забав для дитячих садків. Сценарії, які запропоновано в книзі, допоможуть організувати свято у будь-яку пору року — взимку, навесні, влітку, восени.

  Посібник містить двадцять три різнопланові сценарії ранків, родинних свят, розваг. Його можуть використовувати як музпрацівники та вихователі дитячих садків, так і вчителі початкових класів, адаптувавши тексти відповідно до вікових особливостей дітей.
  Для вихователів дитячого садка, музпрацівників, вчителів початкових класів, студентів педагогічних навчальних закладів.

  Казка — це чарівний світ дитинства. Вона навчає малечу доброті, сміливості, чесності, справедливості, плекає в серцях дітлахів любов до художнього слова, рідної мови. Завдяки казкам діти навчаються відрізняти добро від зла, цінити справжню красу душі.
  Ця книга допоможе маленьким акторам здійснити свою мрію — завітати до казки і навіть стати її героєм.
  Видання рекомендовано педагогам дошкільних навчальних закладів.

  Посібник містить сценарії тематичних святкових заходів для дітей різних вікових груп. Запропоновані розробки свят допоможуть вихователю розважити дітей та сформувати у них первісні уявлення про навколишній світ, головні моральні цінності та розвинути творчі й інтелектуальні здібності малят.
  Посібник адресовано музичним керівникам та вихователям дошкільних освітніх закладів.

  Посібник містить розробки занять з курсу "У світі музики". Пропонований матеріал допоможе музичним керівникам організувати роботу з розвитку музичного слуху та пам’яті дітей, їх пізнавальної та творчої активності у процесі різних видів музичної діяльності.
  Для методистів, вихователів і музичних керівників ДНЗ.

  Пропонований посібник містить парціальну програму "Хореографія в дошкільному навчальному закладі", методичні рекомендації до неї, календарно-тематичний план, а також розробки занять.
  Посібник покликаний допомогти педагогу спланувати та якісно провести з дошкільнятами заняття з хореографії, розвинути їхні здібності та розкрити творчий потенціал кожного.
  Видання призначене вихователям дошкільних навчальних закладів.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється