МАТВІЄНКО Володимир Павлович

МАТВІЄНКО Володимир Павлович

316.3
М 33
Матвієнко, Володимир Павлович.
  З погляду на світ [Текст]
/ Володимир Матвієнко. – Київ : Наукова думка, 2020. – 34, [1] c. – (Терен людського життя).

  Володимир Павлович Матвієнко – відомий фінансист, професор, доктор економічних наук, лауреат багатьох премій, Герой України, але насамперед він – Громадянин, який любить свою країну, піклується про неї і мріє побачити її сильною, економічно та політично потужною і незалежною у світовій співдружності інших держав.
  Започаткована В. П. Матвієнком серія "Терен земного життя" об'єднує видання, які присвячені актуальним проблемам України у контексті світової спільноти.
  Перше видання цієї серії – брошура "З погляду на світ". У ній автор стверджує, що будь-яке втручання в природу функціонування Всесвіту може призвести до незворотних наслідків як для Всесвіту, так і для тієї його частини, на якій проживає людство – Землі. Цю думку він ілюструє подіями із сьогодення: наслідки руйнівної сили ядерної енергії, створення технологій отримання енергії з води, прогресувальне потепління клімату.
  Велику увагу автор приділяє стосункам України і Росії, зазначаючи, що путінський режим загарбницькими діями, як і гітлерівська Німеччина, захоплює території суверенних держав – України, Грузії, Молдови, Сирії.
  На підставі власного життєвого досвіду В. П. Матвієнко аналізує вплив пандемії на світову і, зокрема, українську економіку.
  Для усіх, кому не байдужа доля України, для патріотів України, бо, як вважає автор, патріотизм – це запорука незалежності.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється