ГУЗІЙ Володимир Миколайович

ГУЗІЙ Володимир Миколайович

   

  В унікальній краєзнавчій розвідці автор досліджує минуле землі, яку по праву можна назвати сакральним центром Києва. Перед очима вдумливого читача розгортаються події від правічних часів і до наших днів. Володимир Гузій знайомить із тисячами артефактів, зосереджених у цьому районі столиці, про існування більшості яких мешканці й гості Києва навіть не здогадувалися.

   

  Книга Володимира Гузія "Про золоту очеретину" – науково-популярне дослідження на тему історії та краєзнавства Броварського району.
  У розділі "Билинний край" на тлі загальноукраїнських подій подаються матеріали з історії, краєзнавства, генеалогії Броварщини від часів неоліту до сьогодення. Розділ "Батьківщина" – це опис (географія) броварської землі, сіл, селищ району. "Земля Дани" – фольклорні, топонімічні та краєзнавчі дослідження рік, озер, лісів і землі рідного краю.

   

  Книгою сказань і казок про походження найменувань міст і сіл Броварщини видавництво розпочинає серію видань "Розкажи своїй дитині..." Казки відкривають перед очима читача чарівний світ знайомих і незнайомих казкових персонажів, спонукають задуматися над звичними географічними назвами та заглибитися в історію рідного краю. Для сюжетів казок історик-краєзнавець В. М. Гузій використав маловідомі матеріали, легенди, перекази. Письменниця М. М. Морозенко доповнила їх віршами й текстами. Учні шкіл Броварщини проілюстрували малюнками.
  Ця книга цікава як дітям, так і дорослим, адже через призму казкових сюжетів проглядаються і впізнаються реальні історичні події та люди, хоч автори й не мали на меті дотримуватись історичної достовірності.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється