ФІЛЮК Олег

ФІЛЮК Олег

  Монографія присвячена комплексному вивченню добування заліза в південноруських землях ІХ-ХІІІ ст. Основу джерелознавчої бази складають археологічні матеріали пам'яток давньоруської металургії поблизу с. Колонщина, які вперше вводяться до наукового обігу. Автором виконано самостійну систематизацію та класифікацію пам'яток чорної металургії. Ретельний аналіз послідовних ланок технологічного процесу виготовлення заліза дозволив з'ясувати особливості розвитку південноруської металургії.

  Дана праця є узагальненим викладом історичного процесу в Україні з давніх часів і до середини XIX ст. Вона систематично і доступно висвітлює складні питання економічного розвитку, політичних подій, ключових проблем етнокультурної ситуації в державі. Окремі розділи видання розглядають доісторичну епоху і слов'янські племена, історію Київської Русі, період Великого князівства Литовського і т. д. Ця книга показує читачеві, якою представляли Україну на початку XX століття.
  Книга Л.Л.Залізняка містить статті з історії російсько-українських відносин, які допоможуть зрозуміти глибинне підґрунтя цивілізаційного конфлікту між Європою та Євразією на землях України у 2014 р. Для учасників АТО і усіх, хто цікавиться історією російсько-українського конфлікту.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється