Сновська центральна бібліотека

Сновська центральна бібліотека

63.3(4УКР) / 9(С2)
С 53
  Сновщина [Текст] : корот. огляд. нарис / Снов. центр. б-ка ; уклад. Н. П. Мокросноп. – Сновськ : [б. в.], 2016. – 23 с. : карти.

  Видання надає коротку характеристику інфраструктури району, історичну довідку, перелік визначних місць і пам’ятників міста Сновськ.
  Включає перелік використаних джерел та ряд світлин. Буде цікаве всім, хто хоче більше знати про свій край.

Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано три примірники книги.

63.3(4УКР) / 9(С2)
С 52
  Смяч [Текст] : матеріали з історії села / Снов. центр. район б-ка, Смяцька сіл. б-ка-філіал ; [упоряд. Н. П. Мокросноп]. – Сновськ-Смяч : [б. в.], 2016. – 109 с. : фот.

  Збірка включає в себе дослідження вчителя історії Демиденка Миколи Яковича з історії села Смяч, в основу якого легла як інформація з друкованих видань про край, так і матеріали історико-етнографічного характеру, зібрані і записані вчителями, які в різний час працювали у сільській школі та краєзнавчі розвідки, накопичені на час написання його роботи сільською бібліотекою.
  В збірку також вміщені матеріали з історії села та світлини, винайдені і опрацьовані провідним бібліотекарем Смяцької бібліотеки Аллою Мозговою в останні роки.

821(477.51)
М 57
  Ми – великий народ. І пора почуватись великими! [Текст] : зб. патріот. лірики / Снов. центр. б-ка ; [уклад. Н. П. Мокросноп]. – Сновськ : [б. в.], 2017. – 47 с.

  До збірки увійшли поетичні твори, представлені на конкурс патріотичної лірики пам'яті Леоніда Тереховича, метою якого було як увічнити пам'ять поета-земляка, так і надати можливість поетично обдарованим людям заявити про себе.
  Поезії розташовані в алфавіті прізвищ авторів. Першими представлені переможці конкурсу.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється