ІЧНЯНСЬКА ЦБС

ІЧНЯНСЬКА ЦБС

63.3(4УКР)6 / 9(С2)
Г 28
Геєць, Микола Якович.
  Вересень 1943-го на землі Ічнянщини [Текст] : істор. хроніка / Микола Геєць. – Прилуки : Прилуцька міська друкарня, 2016. – 238, [1] с. : фот.

  Книга розкриває правдиву історію Великої Вітчизняної війни на основі розсекречених військових фондів, що зберігаються в архівах Росії, України та Білорусі, доступ до яких став відкритим лише в останні десять – п'ятнадцять років. Процес розсекречування документів дозволяє історикам по-новому осмислити факти, що стосуються бойових дій на радянсько-німецькому фронті, партизанську та підпільну боротьбу, життя й трагедію мирного населення на окупованій території колишнього Радянського Союзу та мільйонів радянських громадян, вигнаних на примусові роботи й у табори на територію Німеччини та інших країн Європи.
  Відкриті для дослідження архівні документи й матеріали дозволяють історикам-краєзнавцям більш широко висвітлювати різноманітні події війни на території окремих областей, районів, міст і сіл. Такою дослідницькою роботою зі своєї власної ініціативи займався автор цієї книги протягом 2009 – 2015 років. Книга розрахована на масового читача, покликана сприяти вихованню патріотизму та глибокої поваги до тих, хто боровся з чорною чумою гітлерівського фашизму. 

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники книги.

84(4УКР)
Д 40
  Джерельна Іченька [Текст] : альм. незалеж. літераторів Ічнянщини. Вип. 4 / [редкол.: Л. Вакуленко та ін.; упоряд. Т. Чумак]. – Прилуки : Прилуцька міська друкарня, 2016. – 304 с. : фот.

  Українська національна духовність – це історично сформована система духовних багатств народу, яка відображає найвищі цінності його душі, характеру, світогляду, моралі, ідеології, національної самосвідомості. Саме ці духовні орієнтири людського суспільства розкриваються на сторінках і альманаху "Джерельна Іченька". До книги ввійшли поетичні та прозові твори, публіцистика, літературно-критичні та історико-краєзнавчі дослідження, сторінки військового щоденника воїна Світла, командира бійців АТО (неоголошеної війни на сході України) Сергія Карпенка. Твори збірника розраховані на масового читача, покликаю сприяти поширенню культури Ічнянщини серед широкого загалу та вихованню любові до рідного краю. 

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється