СИДОРОВА Вікторія

СИДОРОВА Вікторія

60.5 / 301
З-76
  Знедолені? Нездоланні! [Текст] : історії переселенців. [Кн. 2] / [Ін-т демократії ім. Пилипа Орлика ; ред.- упоряд. С. Єременко]. – Київ : [б. в.], 2017. – 167 с. : фот.

  Друга книжка збірки "Знедолені? Нездоланні!" розповідає про переселенців, а то й про цілі сім'ї, які через війну мусили починати життя з нуля в інших містах і селах України. Досвід цих мужніх людей свідчить, що здобути знання, досягти успіху в новій справі, вийти переможцем за несприятливих обставин можна! Не просто вижити, а стати корисним родині та суспільству будь-де і в будь-якому віці – це реально, треба лише прагнути й подолати страх. Свої життєві труднощі наші герої відмовляються вважати безвихіддю. Завдяки випробуванням вони переоцінили й свої потреби, і можливі ресурси, й власні сили.
  У пропонованих читачеві нарисах ідеться про те, як різні за фахом, віком, національністю люди з Донеччини, Луганщини та Криму "вростають" у місцеві громади, працюють задля добробуту України, вірять у перемогу. І стають прикладом нездоланності для тих, хто зневірився.
 

Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано чотири примірники книги.

60.5 / 301
Г 34
  Гендерна абетка для українських медіа [Текст] : [посібник] / [авт. кол.: С. Котова-Олійник, Б. Стельмах, О. Ярош]. – Вид. 2-ге. – Луцьк : Терен, 2017. – 108 с. : іл., табл.

 

  У посібнику "Ґендерна абетка для українських медіа" розкриті основні ґендерно-тематичні поняття, які допоможуть журналістам і журналісткам усіх видів засобів масової комунікації уникнути стереотипних, сексистських штампів і норм під час підготовки інформаційних матеріалів, статей, передач. Посібник стане в нагоді і РR-менеджерам, керівникам прес-служб, громадським діячам, волонтерам. Представлені у посібнику напрацювання сприятимуть формуванню ґендерночутливого інформаційного простору, вільного від дискримінації за ознакою статі.
  Для журналістів, експертів, політиків, науковців, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, широкого кола громадськості.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється