ЛИЧКОВАХ Володимир Анатолійович

ЛИЧКОВАХ Володимир Анатолійович

91.9:87 / 016:1
Л 66
Личковах, Володимир Анатолійович.
  Біобібліографія і культурологічні акровірші [Текст] : біобібліогр. покажч. / Володимир Личковах ; Нац. акад. керівних кадрів культури і мистецтв. – Київ : НАКККіМ, 2016. – 95 с. : іл.

  У біобібліографічному довіднику доктора філософських наук, професора Володимира Анатолійовича Личковаха вміщено наукову біографію, список публікацій, акровірші та інформаційний матеріал з діяльності чернігівської естетичної школи та її фундатора.
  Довідник включає також статті та акровірші про Володимира Личковаха. Видається з нагоди 70-річчя від дня його народження та 40-річчя науково-педагогічної діяльності ювіляра – професора Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
  Рекоменддовано студентам вищих навчальних закладів, фахівцям в галузі естетики, культурології, філософії, мистецтвознавства.

84(4УКР)
Л 66
Личковах, Володимир Анатолійович.
  Березовий гай [Текст] : санатор. лірика (акровірші) / Володимир Личковах. – Ніжин : Лисенко М. М., 2017. – 79 с. : портр.

  У збірнику акровіршів "Березовий гай" публікується санаторна лірика філософа-поета, написана ним підчас неодноразового перебування на курорті "Миргород". Вірші навіяні живописною природою Полтавського краю, зустрічами з чуйними працівниками санаторію "Березовий гай", оптимістичним ставленням до лікувальних процедур і поетики людського життєсвіту. Даються ліричні портрети лікарів і медсестер, замальовки з натури розмаїтих миттєвостей санаторного життя, що складають своєрідний поетичний календар. Автор – доктор філософських наук, професор – розглядає свою книжку як одну із форм психо- і арт-терапії засобами поезії, зокрема енергоінформаційного та естетичного потенціалу акровіршів.
  Присвячується 100-й річниці Миргородського курорту.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється