БРАГИНЕЦЬ Ольга Вікторівна

БРАГИНЕЦЬ Ольга Вікторівна

51.1 / 613
Т 58
Топчій, Віталій Олексійович.
  Доктор Брезме. Життя, присвячене людям [Текст] / Віталій Топчій. – Чернігів : Брагинець О. В., 2017. – 241 с. : фот. кольор. – (Видатні люди Чернігівщини).

  Книга про відомого українського сексопатолога В.М. Брезме, першого і єдиного лікаря-сексопатолога Чернігівської області, засновника і ось уже протягом 50 років незмінного керівника сексопатологічної служби Чернігівщини. Завдяки йому багато сімей Чернігова і області знайшли своє щастя і набули впевненості у завтрашньому дні.
  В другому розділі – відгуки про відомого чернігівського сексопатолога. В третьому йдеться про життєвий шлях Володимира Миколайовича, становлення його як лікаря-спеціаліста. У розділах "Бесіди, виступи, інтерв'ю, лекції, статті, тести" та "Санітарно-просвітницька робота лікаря Брезме" – суть лікарської та громадської діяльності, про яку можна сказати, що уся вона була присвячена людям.
  Шостий розділ – про високоосвічену і добре знану у нашому місті родину лікаря. У сьомому та восьмому – фото із родинного альбому, грамоти і дипломи. В кінці книги вміщено відповіді на тести, які друкувалися в місцевій "Нашей газете". Окрема подяка спонсорам, які допомогли надрукувати цю книгу.
  Книга рекомендована людям, небайдужим до свого сексуального здоров'я, які бажають мати міцну здорову родину, щоб довго та щасливо жити.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється