МИРГОРОДСЬКА Тетяна Алімівна

МИРГОРОДСЬКА Тетяна Алімівна

910.4(470)
Б 77
Бойчук, Марія Іванівна.
    Мудрість Маклая, або Сутність генія – Любов [Текст] = Мудрость Маклая, или Суть гения – любовь
/ Марія Бойчук. – Київ : ВТС ПРИНТ, 2013. – 173 с.

  Пізнаючи навколишній світ, деякі люди ще з дитинства починають замислюватися над тим, хто вони такі, й навіщо прийшли в цей світ. Якщо ви задавали собі подібні запитання, це означає, що ви повинні знайти своє призначення. Бо ви з'явилися на світ, щоб покращити його. Ви маєте певну місію. Це усвідомив свого часу юний Маклай і зумів зберегти на все життя доступ до своєї Вічно Юної Душі. Він вказав нам шлях до справжньої Творчості, викладаючи на папері власні думки, думки видатних людей минулого та своїх сучасників.

85.36(4УКР) / 792.7
С 32
Євтушенко, Олександр Миколайович.
    Андрій Середа та "КОМУ ВНИЗ": Музика Високого Духу [Текст]
/ Олександр Євтушенко. – Київ : Атлант ЮЕмСі, 2008. – 63 с.

  У нарисі оповідається про творчий рух однієї з найбільш культових українських рок-груп, яка зробила вагомий внесок у розвиток сучасної української рок-сцени. Зокрема йдеться про одного з найбільш харизматичних сучасних співаків – Андрія Середу. Книга призначена для широкої авдиторії прихильників сучасної української музики.

63.3(4РОС) / 9(С)1
М 33
Матвієнко, Андрій Андрійович.
    Михайло Драгомиров [Текст] : іст. біогр. повість
/ А. А. Матвієнко. – Київ : Віпол, 2005. – 145, [40] с.

  Пропонована праця – перша спроба в Україні комплексного дослідження життя і діяльності командувача військами КВО, Київського, Подільського та Волинського генерал-губернатора, члена Державної Ради Росії генерала Михайла Івановича Драгомирова (1830–1905 pp.).
  В повісті використана значна кількість мемуаристики, відомості з періодичних видань та раніше не опубліковані архівні матеріали. Це дало змогу авторові проаналізувати та ґрунтовно висвітлити життєвий шлях М. Драгомирова на тлі історичних подій в новому аспекті і спробувати відповісти на питання: яке його місце в історії нашої держави?
  Розраховано на всіх, хто цікавиться історією.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється