Недержавна організація "УКРАЇНСЬКО-ЄВРЕЙСЬКА ЗУСТРІЧ"

Недержавна організація "УКРАЇНСЬКО-ЄВРЕЙСЬКА ЗУСТРІЧ"

94(477)
П 44
  Подорож із "Українсько-єврейською зустріччю" від давнини до 1914 року [Текст] / Укр.-євр. зустріч ; [авт. вид. й кураторка виставки А. Родал ; пер. з англ. Василь Старко]. – Київ : ФО-П Вольф І. Є., 2018. – 168 с. : іл.

  Це видання спирається на виставку, що її створила "Українсько-єврейська зустріч" (UJE, англ. Ukrainian Jevish Encounter) – зорганізована на приватних засадах, багатонаціональна ініціатива, започаткована 2008 року для зміцнення солідарності й взаєморозуміння між українцями та євреями.

94(71)
М 12
Магочій, Павло-Роберт.
  Як я став українознавцем [Текст] : есей-спогад / Павло- Роберт Магочій ; пер. з англ. Сергій Біленький. – Ужгород : В. Падяка, 2018. – 141 с. : фот.

  Спогади відомого американського українознавця, що тривалий час працює у Канаді, професора П.-Р. Магочія проливають світло на історію заснування чотири десятиліття тому Кафедри українських студій Торонтського університету, першим керівником якої він залишається донині.

  Для широкого кола шанувальників історії України.
   

  Висвітлено історію Бабиного Яру – однієї з найбільш вражаючих людських трагедій, котру спричинив нацистський окупаційний режим. Досліджується політика пам'яті / забуття Бабиного Яру від сталінських часів до сьогодення.
  Книжка стала результатом співпраці науковців із різних галузей знання і різних країн світу – України, Канади, Нідерландів, США, Ізраїлю, Франції, яких поєднало усвідомлення важливості збереження пам'яті про Бабин Яр як символ Голокосту та інших трагедій XX століття.

63.3(4УКР) / 9(С2)
М 12
Магочій, Павло-Роберт.
  Україна. Історія її земель та народів [Текст] / Павло-Роберт Магочій ; [пер. з англ: Ернест Гийдель та ін.]. – 2-ге вид., допов. – Ужгород : В. Падяка, 2017. – 811, [1] с. : іл.

  Це дослідження є перекладом книги: Paul Robert Magocsi: "A History of Ukraine: The Land and Its Peoples", її другого, суттєво доповненого та переробленого видання, що побачило світ у видавництві Торонтського університету у 2010 році.

94(477-25)
Б 12
  Бабин Яр: пам'ять на тлі історії [Текст] : альб.-каталог мультимед. вист. до 75-річчя трагедії / Музей історії міста Києва [та ін.] ; упоряд. Віталій Нахманович. – Київ : LAURUS, 2017. – 236, [15] с. : фот. – Текст укр., англ.

  Видання англійською мовою містить світлини та програму пам'ятних заходів до відзначення 75-х роковин трагедії у Бабиному Яру, що проходили в Києві 23–29 вересня 2016 року.

94(477)
М 12
Магочій, Павло-Роберт.
  Євреї та українці: тисячоліття співіснування [Текст] / Павло-Роберт Магочій, Йоханан Петровський-Штерн ; [пер. з англ. О. Форостина]. – Вид. 2-ге, допов. – Ужгород : Валерія Падяка , 2018. – 338 с. : іл.

  Це видання, що побачило світ англійською мовою під назвою "Jews and Ukrainians: a millennium of co-existence" (Торонто, 2016) та одночасно у перекладі українською мовою, викликало значне зацікавлення в читачів. Готуючи до друку друге українське видання, автори доопрацювали текст та додали зведений покажчик (предметний, іменний та географічний).
  Книжку було написано на замовлення недержавної організації "Українсько-єврейська зустріч" (UJE), яка разом із урядом Канади (Міністерством громадянства й імміграції) співфінансувала публікацію книги у рамках проекту "Взаємо-Дія: Програма грантів і підтримки мультикультуралізму".

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється