ЗІНЕВИЧ Людмила Василівна

ЗІНЕВИЧ Людмила Василівна

67.9(4УКР)3 / 34С(С2)
С 48
  Словник термінів і понять, що вживаються у чинних нормативно-правових актах України [Текст] / упоряд. О. В. Богачова. – Київ : Оріяни, 1999. – 500 с.

  Словник – це перша спроба систематизувати терміни та поняття, що містяться у чинному законодавстві України (4351 термінів та понять з майже 29 000 нормативних актів), адже для правильної реалізації правових норм необхідно знати, яке значення вкладає в те чи інше поняття законодавець. Необхідність створення Словника обумовлена динамічним удосконаленням законодавства, тому головна його мета – надання правової інформації населенню.
  Визначення термінів та понять наводяться у повній відповідності з чинними правовими актами. На нормативні акти зроблено посилання, що містяться під кожним визначенням і включають назву органу, який ухвалив цей нормативний акт, повну назву нормативного акта, дату (номер) його прийняття. Багато з наведених у Словнику термінів та понять досить деталізовані, що дасть змогу користувачеві якомога ширше з'ясувати їх значення. До того ж, видання супроводжується алфавітно-предметним покажчиком. Усе це дає можливість розглядати Словник як універсальну довідкову базу з усіх галузей права.
  Видання розраховане на професійних юристів, підприємців, керівників і спеціалістів підприємств, працівників державних і правоохоронних органів, судів, нотаріату, місцевих органів, студентів та інших громадян, у яких виникають питання з тих чи інших галузей права.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється