ЙОВЕНКО Н. А.

ЙОВЕНКО Н. А.

  

  Здоров'я. Молодість. Краса. Що ще потрібно для щастя? Щоб всі три компонента залишалися з нами завжди. У акторів є такий вислів: "увійти в образ". Жінки молодіють на очах, перетворюючись на красунь, якщо вони в образах юних і прекрасних. Значить, в кожному з нас живуть і здоров'я, і молодість, і гармонія. Треба тільки вміти їх знайти і пробудити.
  Пора звернутися до своєї душі і взяти з неї образи здоров'я, краси і безсмертя. Методика Володимира Лермонтов дозволить вам заглянути в цей світ здійснення мрії і залишитися там назавжди.
  Сьогодні ви у віці щастя!

  

  Фен-шуй – це древнє, китайське мистецтво управління енергіями. А Володимир Лермонтов – гранд-майстер трансформації реальності, який повертає людям здатність жити від іскри божої, тобто від душі. Його методика трансформації себе і реальності за допомогою образів повертає щастя, радість, здоров'я і достаток у ваше життя.
  Тепер перед вами унікальний курс – "Фен-шуй образів душі. Простір щастя". Залучаючи в простір свого життя образи талісманів фен-шуй, ви перетворите його. Варто тільки уявити сяючу на сонці музику вітру, і в вашій кімнаті задзвенить тиха мелодія, що розвіює негатив. Образ золотого руна, який ви поселите у себе, буде приносити вам багатство і процвітання. А образ червоного китайського ліхтарика освітить шлях новим почуттям і зміцнить відносини.
  Старовинний фен-шуй і сучасне диво для вашої удачі!

  

  Володимир Лермонтов починає майстер-клас Школи здоров'я, щастя, багатства і любові. Тепер ви можете потрапити на заочне заняття Школи і зануритися в світ дивовижних відкриттів, світ вашої душі, просто відкривши книгу.
  Просунутий курс "Перетворення" – це екстремальна подорож до самого себе. По дорозі вас чекають дивовижні зустрічі з радістю, екстазом, свободою, достатком і процвітанням. А в кінці шляху ви побачите прекрасну країну – країну людини, що живе вічно і вічно щаслива в кожен момент свого життя.
  Ласкаво просимо в нову реальність, в новий світ!
  Світ здоров'я та вічної молодості, краси і багатства, гармонії і любові!

  

  Володимир Лермонтов починає нову експедицію в країну радості, здоров'я, багатства і любові. Ми залишаємо все непотрібне! Конструюємо ролики, вітрила, крила, машини часу і вирушаємо в дорогу. У цю країну може потрапити кожен. Навіть той, хто вже не вірить, що вона є, навіть той, кому вже й не хочеться нікуди вирушати. Вдихніть глибше, відкрийте ширше очі і можете навіть чхнути від пилу старого життя.
  Методика гранд-майстра трансформації реальності Володимира Лермонтова працює для всіх. Прості вправи дають негайний ефект. Те що з вами станеться, назавжди змінить ваше життя на краще. І пам'ятайте, чудо зворотній дії не піддається. Якщо ви вирушили в дорогу, значить, скільки б ви не зупинялися, щастя вам вже не уникнути.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється