БИШ Олексій Володимирович

БИШ Олексій Володимирович

84(4УКР)
К 93
Курков, Андрій Юрійович.
  Львівська гастроль Джимі Хендрікса [Текст] : роман / Андрій Курков ; [пер. з рос. В. С. Бойка]. – Харків : Фоліо, 2012. – 441, [1] с.

  "У житті найцікавіше – це життя", – сказав одного разу Андрій Курков, звертаючись до своїх читачів. І його новий роман "Львівська гастроль Джимі Хендрікса", де переплітаються дійсність і вигадка, де немає межі між реальністю і сюрреалізмом, яскраве тому підтвердження. Над сухопутним Львовом літають чайки, і в місті часом пахне морем. Колишні хіпі в компанії з екс-капітаном КДБ збираються на Личаківському цвинтарі біля могили... американського рок-співака і гітариста Джимі Хендрікса. А по стародавніх вулицях міста носиться ночами старенька іномарка з людьми, жадаючими вилікуватися...

821(477)
К 68
Короташ, Олег.
  Поет без імперії [Текст] : вірші / Олег Короташ ; [передм. І. Козлової]. – Львів : ПАІС, 2012. – 107 c.

  До нової книги українського поета Олега Короташа увійшли вірші, написані впродовж 2008–2011 років.
  У віршах збірки часом несподівано й химерно, однак природно й переконливо перетинаються різні історичні площини й філософські школи, переплітаються античні, біблійні, язичницькі змістові пласти. Алюзії й відсилання охоплюють, без перебільшення, усю літературу світу, окресливши, однак, авторські переваги й пріоритети.

821(477)
П 16
Пантюк, Сергій.
  Сім днів і вузол смерті [Текст] : роман, новели / Сергій Пантюк. – Київ : Видавництво Сергія Пантюка, 2007. – 287 с. – (Бібліотека сайту "Інша література").

  Цей роман називали трилером, містичним детективом, просто твором про сучасне життя. Його хвалили і лаяли приблизно порівну, а він жив собі в інтернет-павутині, сподіваючись колись стати окремим виданням. Дочекався...
  На думку відомого письменника Василя Кожелянка, ця книжка – "глибока, зріла, професійна і при тому настільки динамічна, гостросюжетна й захоплююча, що відірватися неможливо".
  Окрім роману "Сім днів і вузол смерті", до книги увійшли також три новели, одна з яких – "Острів капітана Немилича" принесла авторові відзнаку на Всеукраїнському конкурсі малої прози "Що записано в книгу життя".

  

  До книги відомого радянського письменника Едуарда Шима, що працює в літературі близько сорока років, увійшли повісті й оповідання, які отримали визнання читачів. Мова письменника чиста, точна, багатобарвна.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється