ГАРУС Надія Петрівна

ГАРУС Надія Петрівна

  

  Святий праведний Іоанн Кронштадтський в XX столітті писав: "Молитва є благоговійна бесіда душі нашої з Богом. Як люблячі діти щодня відчувають потребу розмовляти зі своїми батьками, так і справжні діти Отця Небесного не можуть не відчувати щодня потреби звертатися до Нього з молитвою... О! Молитва є знак моєї великої гідності, якою вшанував мене Творець...". Книга В. Артемова розповідає про православну традицію в молитві. Автор наводить багато повчальних випадків прояву незвичайної сили сердечної молитви, пояснює сенс головних православних молитов – "Отче Наш" і "Ісусової молитви".

821(100)
Ж 67
  Живое чудо сказки [Текст] : [сборник] / [худ. ред. А. Альков ; предисл. Л. Лунгиной]. – Москва : Книжный сад, 1992. – 428, [2] с.

  Казка здатна творити дива... Казки – наші вихователі, особливо такі казки, які включені в цю чудову книгу. Читачеві пропонуються широко відомі твори зарубіжної дитячої літератури: "Пригоди Чиполліно" італійського письменника Джанні Родарі, "Мері Поппінс" англійської письменниці Памели Треверс, "Маленький принц" французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері.

  

  До збірки включені казки російських письменників першої половини XIX століття. Тексти казок розташовані в хронологічній послідовності. У коментарях наводяться короткі відомості про авторів і час написання казок, даються пояснення важких для розуміння слів і виразів. Значення застарілих і маловживаних слів наводиться в словнику.

  

  Архієпископ Сімферопольський і Кримський Лука (Войно-Ясенецький) відомий кожній православній людині, може бути, за рідкісним винятком. Відомо і те, що до постригу в чернецтво він був знаменитим хірургом і вченим зі світовим ім'ям, продовжував оперувати, будучи вже єпископом Ташкентським. Під час другої світової війни, коли владика був архієпископом Красноярським, його праці вченого і хірурга врятували безліч життів. Кілька років він провів в таборі на півночі, куди потрапив за те, що був православним архієреєм.
  Але не будемо тут повторювати біографію цього чудового архіпастиря, занадто добре відому. Ми хочемо познайомити вас з його духовними бесідами, що раніше не публікувалися. Вони написані простою і кожному доступною мовою і сповнені любов'ю до ближнього і бажанням допомогти йому перенести скорботи життя земного і удостоїтися Царства Небесного.

821(470)
П 54
Полякова, Татьяна Викторовна.
  Мое второе я [Текст] : [роман] / Татьяна Полякова. – Москва : Эксмо, 2010. – 352 с. – (Авантюрный детектив).

  Я гарячково намагалася згадати статтю Кримінального кодексу... Скільки ж років мені світить? Да уж, ховати трупи нелегка справа. Начебто нічого складного: згорнув в лісок і залишив мертвого дядечку під найближчими кущами. А якщо в кущах сидить даішник? Саме це і сталося з моєю подругою. Раїса даішника оглушила, зв'язала, заклеїла рот скотчем і кинула до трупа в багажник. А потім подруга відколола черговий номер – приїхала з усім цим добром до мене. І що ж тепер робити двом бідним дівчатам? Правильно, звернутися за допомогою до справжнього чоловіка... Правда, рік тому мені довелося раптово зникнути з життя Арсенія...

271.2
О-82
  Отець Олександр Мень відповідає на запитання [Текст] / [упоряд. і запис Анастасії Андрєєвої ; пер. з рос. Мирослави Лемик]. – Львів : Свічадо, 2011. – 350, [1] с.

  Видання містить відповіді о. Олександра Меня на запитання з різних сфер життя. Авторами запитань були люди, що здебільшого не надто глибоко інтегровані у християнську дійсність. Проте висока ерудиція о. Олександра, його закоріненість у християнську традицію та відкритість до будь-якої авдиторії слухачів чи співрозмовників дозволяла глибоко проникнути в пересічну проблему та просто і коректно пояснити складні богословські істини чи навіть дилеми.
  Для широкого кола читачів, які щойно розпочали або вже продовжують свої релігійні пошуки.

821(477)
Ф 35
Федюк, Павло Васильович.
  Гуцульська мадонна у весільній сорочці [Текст] : новели : (на здобуття Держ. премії) / Павло Федюк. – Львів : Тріада плюс, 2006. – 227, [1] с. : іл.

   Павло Федюк художньо досліджує прошарок душі гуцула в момент її збентеження, правду кажучи, в синдромі страху. Тут авторська фантазія дивовижна: поруч живуть і діють відьми і мольфари, а навколо – гори і полонини, дерева і звірі. У передсмертні хвилини герої не втрачають гідності, але їх гідність – чисто людська, а не громадянська. Видається, на сторожі їхнього життя не чатують ні Карпати, ні край, ні Україна, – а людина, покинута сам на сам зі страшними демонічними силами: чи то хижими вовкулаками, а чи кровожерними садистами-енкаведистами. Зрештою, у ті страшні повоєнні роки так воно і було. Простий селянин був беззахисний перед силами, які зчепилися у смертельному двобої, і часто ставав першою жертвою. Трагізм долі замкнутий, закутий лише у власну душу. А біль душі неспроможний подолати кулі...

2
Щ 58
Щепкина, Тамара Анатольевна.
  Дата рождения и ваша судьба [Текст] / Т. А. Щепкина. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2009. – 318 с. : ил.

  Якщо ви цікавитеся нумерологією, бажаєте вивчити цифрові символи, дізнатися про їхній вплив на своє життя, ця книга – для вас. Вона допоможе зрозуміти, випадкові чи закономірні події, що відбуваються, навчитися ухвалювати правильні рішення, можливо, навіть зазирнути в майбутнє.

84(4РОС)
Б 91
Бунин, Иван Алексеевич.
  Рассказы [Текст] / И. А. Бунин ; [сост., авт. предисл. и коммент. А. Саакянц]. – Москва : Правда, 1983. – 575 с.

  До збірки ввійшли оповідання російського письменника Івана Олексійовича Буніна (1870–1953), такі, як "Перше кохання", "Федосевна", "Танька", "На край світу", "Справа корнета Єлагіна", та інші.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється