МАЛИХІНА Людмила Іванівна, МАЛИХІН Микола Васильович

МАЛИХІНА Людмила Іванівна, МАЛИХІН Микола Васильович

821(410)
М 74
Мойес, Джоджо.
    Ночная музыка [Текст]
/ Джоджо Мойес ; [пер. с англ. О. Александровой]. – Киев : Махаон, 2018. – 476, [2] с.

  Старий занедбаний особняк розташований на березі озера в мальовничому містечку недалеко від Лондона. І навколо цього особняка, який місцеві жителі називають Іспанським будинком, розпалюються пристрасті.
  Для Ізабелли Делансі, молодої вдови з двома дітьми, – це притулок від бурь і негараздів життя, які обрушилися на неї після несподіваної смерті улюбленого чоловіка. Для Метта Маккарті, який займається ремонтом будинку і одночасно намагається, шалено завищуючи свої розцінки, вижити Ізабеллу, – це шанс отримати Іспанський дім у власність. Для Ніколаса Трента, забудовника, – це можливість створити на місці старого будинку розкішне селище для еліти. А Байрон Ферт намагається хоча б тимчасово знайти дах над головою. Бажання героїв не збігаються. Як далеко вони готові зайти, щоб домогтися свого?..

821(477)
В 48
Винк, Таня.
    Я останусь, если хочешь [Текст] : роман
/ Таня Винк. – Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. – 252, [1] с.

  Надя і Борис зустрічаються майже два роки. Він одружений, у нього є діти, престижна робота, перспектива власного бізнесу... Борис каже, що не може зараз кинути сім'ю, а Надя, не розпещена добрим ставленням і ніжністю, привчила себе чекати і повністю довірилася йому... Але коханий збрехав. Тоді вона прийшла в ресторан, де Борис із дружиною святкував річницю весілля, і влаштувала там скандал... Усі її мрії про спільне життя з Борисом зруйновано. Він виявився зрадником і негідником, а Надя почувається нещасною і спустошеною. Проте жінка не знає, що вже довгі роки її шукає кохання, яке вона колись пропустила...

84(4УКР)
В 48
Винк, Таня.
    Рядом с тобой [Текст] : роман
/ Таня Винк. – Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2017. – 237, [1] с.

  Галя ще дівчинкою втратила маму. Її життя складалося не так, як хотілося б: питущий батько, ненависна мачуха... Одна радість – спогади про зустріч із Салманом, чеченським хлопцем, з яким Галя познайомилася ще зовсім дитиною. Довгі листи, роки розлуки й освідчення в коханні... Доля зводить їх у Харкові в університеті, і здається, зараз все налагодиться. Пара створює сім'ю, але рідня хлопця-чеченця не прийняла "невірну" Галю. Дівчина з маленькою дитиною на руках залишається зовсім сама... Чи зможе вона перетерпіти біль розлуки з коханим? Чи пробачить коли-небудь цю зраду?

821(477)
К 72
Костина, Наталья.
    Только ты [Текст] : роман
/ Наталья Костина. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2017. – 348 с.

  Зрада Олексія колись розбила серце Катерини. Тепер він хоче повернутися в її життя, а в її серці вже інший – коханий Тимур. Проте невже вона, старший лейтенант міліції, наступає на ті самі граблі, без попередження заїхавши на роботу до коханого Тимура і заскочивши його з іншою жінкою? Чому суперниця переслідує Катерину навіть на вулицях? Хто ж вона? Чи це тіні минулого заважають побачити правду?

84(4УКР)
Д 33
Денисенко, Лариса.
    Відлуння: від загиблого діда до померлого [Текст] : роман
/ Лариса Денисенко. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 317, [1] с.

  Донедавна Марта фон Вайхен пишалася своїм корінням: її предок поляг смертю хоробрих під час Другої світової війни й похований десь під Житомиром. Аж раптом дівчина дізнається, що вона – нащадок нациста, який доживав свій вік у божевільні, граючись у єврея. Відлуння минулого кличе її до України, поки її майбутнє блукає вулицями Берліна...

821(477)
Т 33
Тен, Елен.
    Сила пристрасті [Текст] : [роман]
/ Елен Тен. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. – 190 с.

  Тася кохає Ігоря від часів дитинства і ладна на все, щоб бути разом з ним. Яким же ударом для неї стало його весілля з дівчиною Вітою! Богдан, що був фотографом на святкуванні, прагне заспокоїти її роз'ятрену душу. Але дівчина і далі живе думками про Ігоря. Коли його спіткали неприємності в бізнесі, Тася вирішила застосувати свій магічний дар, успадкований від бабці-чарівниці. Та не розрахувала свою силу: кривдник Ігоря загинув у ДТП. І чари обернулися проти дівчини... Якою буде розплата?

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється