ЛУТ В. О.

ЛУТ В. О.

821(470)
В 19
Васильев, Борис Львович.
    Были и небыли [Текст] : роман. Кн. 1. Господа волонтеры / Борис Васильев. – Москва : АСТ : Астрель, 2010. – 668, [2] с.

  "Пани волонтери" – перша частина дилогії Бориса Васильєва "Бувальщини і небилиці", присвяченій дворянському роду Олексиних. На дворі сімдесяті роки XIX століття, в родині відбуваються тяжкі події, а на Балканах йде визвольна війна проти турецького ярма. Молоді Олексини відправляються туди в числі сотень волонтерів.

821(470)
П 27
Перумов, Николай Даниилович.
    Война мага [Текст]. Т. 1. Дебют
/ Ник Перумов. – Москва : Эксмо, 2003. – 605, [1] c

  Страшна війна, в якій проти некроманта одночасно виступають сили Темряви і сили Світла, починається. Під стіни Чорної вежі батько-екзекутор Етлау призводить тисячі воїнів, смерть яких повинна стати останньою краплею на вагах Добра і Зла і дозволити Руйнівникові втілитися. Однак події приймають несподіваний оборот. Фесс, не бажаючи грати відведену йому Західною Темрявою роль, виривається з оточення, і зовсім не тією ціною, що було наказано. Куди тепер приведе його дорога? Хто встане з ним пліч-о-пліч в ім'я захисту Евіана і всього Впорядкованого?

821(73)
Ж 52
Желязны, Роджер.
    Хроники Амбера [Текст] : [романы]. [Кн. 9]. Рыцарь теней ; [Кн. 10]. Принц Хаоса
/ Р. Желязны ; пер. Е. Волковский. – Москва : ЭКСМО-Пресс, 2000. – 409, [2] с.

  Престол таємничого Бурштинового королівства – приз переможцю в жорсткій грі відображень. Сталь і вогонь, зрадництво і підступність, життя і долі людей – все це ніщо перед грандіозністю великої мети. Адже з дев'яти претендентів – Дев'яти принців Амбера – лише одному судилося зайняти місце на троні.

821(73)
Г 18
Гамильтон, Эдмонд.
    Страсти по Звездному Волку [Текст] ; Галактический мессия
/ Эдмонд Гамильтон ; [пер. с англ.] Сергей Сухинов. – Москва : Эксмо, 2003. – 477, [2] c.

  Нащадку земних колоністів, колишньому пірату, каторжанину і гладіаторові, Зоряному Вовку Моргану Чейну уготована нелегка доля. Останні представники згасаючої раси Хранителів Галактики саме в ньому побачили свого наступника і обдарували небаченою могутністю. У жорстоких боях з орденом Зоряних Хрестоносців, які вогнем і мечем насаджували кривавий фанатизм на всіх населених світах, Чейн відстоює не тільки життя і свободу численних побратимів по Космосу, а й далеке майбутнє людства. Йому судилося стати Галактичним месією...

  

  До першого тому вибраних творів українського радянського письменника входить лірико-гумористичний роман "Козацькому роду нема переводу, або ж Мамай і Чужа Молодиця" про звитяжні, інколи сумні, а частіше веселі пригоди невмирущого Козака Мамая – лукавого філософа, жартуна і характерника. В своїх героях автор відтворює риси українського національного характеру.

  

  До другого тому вибраних творів ввійшли повісті: "Петербурзька осінь" – про життя Тараса Шевченка в Петербурзі після заслання, про його дружні творчі зв'язки з М. Чернишевським, А. Олдріджем, С. Гулаком-Артемовським, А. Церетелі; "Італійське каприччо" – про перебування Юрія Федьковича в Італії під час боротьби гарібальдійців проти австрійських загарбників, а також кращі оповідання та нариси.

  

  У книгу включені вибрані бестселери відомого американського письменника Гарольда Роббінса "Ніколи не залишай мене" і "Парк-авеню, 79".
  Роман "Ніколи не залишай мене" – це піднесена трагічна історія кохання успішного бізнесмена Бреда Ровена і красуні Елейн Шайлер, яку обриває прагнення до наживи.
  "Парк-авеню, 79" – це сучасне прочитання притчі Марії Магдалини про крах її мрії про багатство, заснованої на гріху і про відпущення гріхів.

84(7СПО)
Р58
Роббинс, Х.  
    Сочинения. Т. 3 [Текст]
/ Х. Роббинс ; пер. С. Манукова. – Ставрополь : Каисса, 1993. – 665,[2] с.

  Сенсаційний роман про кінобізнес, про людей, які на початку століття кинулися на Захід освоювати пагорби Голлівуду, який швидко перетворився в блискучу Імперію кіно, величезну фабрику мрій...
  Солодкий запах великих грошей і яскравих пригод – ось головні причини, які змусили героїв роману кинутися у вир незвіданого і ризикованого. Розкішні чоловіки, приголомшливі жінки, шикарні вілли, дорогі лімузини викликають поклоніння і заздрість мільйонів обивателів. А по інший бік екрану холодна самотність, жорстока боротьба за місце під сонцем...

821(477)
В 44
Вилар, Симона.
    Ведьма княгини [Текст]
/ Симона Вилар. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2009. – 461 с.

   X сторіччя, Київська Русь. Дивні здібності помічає в себе древлянка Малфутка, дружина посадника Свенельда. Їй являються духи та привиди, вона вільно бачить у темряві... Ось тільки не може подолати прогалину в пам'яті, котра відділяє її теперішнє життя від минулого. Коли на Русь приходить велика біда, княгиня Ольга саме в ній, Малфутці, бачить силу, здатну подолати могутнє чародійство древлян та їх покровителів – Чорнобога й Морени... Плетиво історичних подій і легенд, люди й казкові створіння, сутички та дива – у новому романі Симони Вілар.

  Книга третя з класичного твору в жанрі фентезі – епопеї "Володар Перснів".

84(7СПО)
М15
Макнот, Джудит.
    Королевство грез [Текст]
/ Дж. Макнот ; пер. Е. В. Нетесовой. – Москва : АСТ, 2001. – 381,[1] с.

  Шотландія, кінець XV століття, занепад великої епохи лицарства, час воєн і чвар...
  Потрапивши в полон до могутнього і жорстокого англійського воїна, прозваного Чорним Вовком, юна шотландська графиня стає учасницею неймовірних подій і ризикованих пригод, відкриває для себе велике чудо любові.

  

  Ядерна зброя в руках свавільників... Страшний сон, що раптово обернувся на не менш кошмарну дійсність. Величезна країна виявляється заручницею терористів, тим більше що силові структури не в силах прийняти ефективні контрзаходи. Вся надія лише на тих професіоналів, чия робота завжди пов'язана з відчайдушним ризиком і смертельною небезпекою.

821(470)
Щ 97
Щупов, Андрей Олегович.
    Мы из спецназа. Бумеранг [Текст]
/ Андрей Щупов. – Москва : АСТ-ПРЕСС, 2005. – 382, [1] с.

  Колишні круті спецпризначенці, а нині співробітники приватного охоронного агентства "Кандагар" на чолі з Дмитром Харитоновим раптово опинилися у смертельній небезпеці. Вперше їм довелося зіткнутися з противником, рівним по силі і навіть у чомусь перевершуючим детективів по витонченості.
  Під загрозою смерті бійці змушені на деякий час покинути рідне місто. Але видно, той, хто "замовив" хлопців, не може зупинитися на півдорозі і продовжує переслідувати спецпризначенців з новою силою.
  Чим закінчиться смертельна сутичка?

821(470)
К 88
Кудрявцев, Леонид Викторович.
    Черная стена [Текст] : фантаст. рассказы и повести
/ Леонид Кудрявцев. – Красноярск : Гротеск, 1995. – 382, [1] с.

  Неймовірні пригоди героїв; повні несподіванок, небезпечні ситуації, в які потрапляють персонажі; динамічний розвиток сюжету; жива, соковита мова – все це, безумовно, приверне увагу читача, який звернувся до нової книги красноярського письменника-фантаста Л. Кудрявцева.

159
П 68
Правдина, Наталия Борисовна.
    Я исполняю желания. Привлекаем богатство, создаем свое счастье и наслаждаемся любовью [Текст] : практ. рук. мастера Фэн-Шуй, специалиста по трансформации сознания
/ Наталия Правдина. – Санкт-Петербург : Невский проспект, 2003. – 285 с.

  Перед вами п'ята книга Наталії Правдиної – практикуючого майстра Фен-Шуй, фахівця з позитивної трансформації свідомості, автора численних бестселерів. У ній вона на новому, більш високому рівні говорить з читачами на свої улюблені теми: як залучити достаток і багатство, досягти успіху і зануритися в любов; дає поради, як досягти стану радості і щастя.
  Книги Н. Правдиной допомагають людям знайти сили для зміни своєї долі, залучають неймовірні, навіть чудесні події в життя її послідовників.
  "Почніть, і вам сподобається, побачите перші результати – і у вас вийде все, потік творення, створення власного щасливого життя так захопить вас, що зупинитися вже не захочете", – пише Наталія Правдіна, і тисячі читачів, які віддали їй свої серця, згодні з нею.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється