КЛІМЧУК Ю. А.

КЛІМЧУК Ю. А.

94(4)
Н 12
    На полях битв Другої світової війни: вихідці з України в європейському Русі Опору [Текст] / Кам'янець-Поділ. нац. ун-т ім. І. Огієнка, Держ. архів Хмельн. обл. ; [редкол.: А. Г. Філінюк (голова) та ін. ; вступ. ст.: А. Г. Філінюк, Ю. А. Клімчук]. – Хмельницький : Мельник А. А., 2019. – 294 с.

  В книзі вперше у вітчизняній історіографії представлено документи і матеріали про учасників європейського Руху Опору періоду Другої світової війни з України. Видання відкривається великою вступною статтею, де узагальнено матеріал з історії участі українців у боротьбі з гітлерівськими загарбниками на території окупованих країн. У чотирьох розділах роботи подано численні архівні джерела, документи і матеріали музеїв, фрагменти спогадів, інтерв'ю безпосередніх учасників Руху Опору та їхніх найближчих родичів, витримки і копії з документальних видань, фотографії тощо.
  Призначена для науковців, викладачів, студентів, краєзнавців, а також усіх, хто цікавиться проблемою ролі українців у Другій світовій війні в контексті біографічного жанру, регіональної та краєзнавчої портретистики.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється