У нас можна розрахуватися карткою єПідтримка, або єПідтримка у бібліотеці є!
19.12.2021 09.30-20.00
У нас можна розрахуватися карткою єПідтримка, або єПідтримка у бібліотеці є!

  УВАГА! Залишилося 20 гривень на картці єПідтримка? Не знаєте, куди їх витратити? Не поспішайте повертати ці гроші до бюджету! Ліпше прийдіть і запишіться до бібліотеки (саме стільки наразі коштує оформлення читацьких документів на цілий рік). Ви матимете можливість безкоштовно брати й читати книжки, відвідувати заходи, опановувати цифрову грамотність, вивчати іноземні мови, користуватися послугами і сервісами бібліотеки.

  Додаткова інформація
  З 19 грудня повнолітні особи, щеплені двома дозами вакцини від COVID-19, отримуватимуть виплати від держави в розмірі 1000 гривень. Ці гроші можна використати в тому числі й на послуги бібліотеки.
  Для того, щоб отримати кошти, потрібно:
  1) відкрити віртуальний рахунок в одному з банків-партнерів.
  Наразі віртуальну картку можна оформити в таких банках як Monobank, Альфа-банк, Укргазбанк, А-Банк, Ощадбанк, ПриватБанк.
  2) відправити заявку на отримання коштів у "Дії".  
  Додаток "Дія" потрібно оновити до останньої версії та підтягнути "зелений" сертифікат вакцинації. Після цього в категорії "Послуги" необхідно вибрати вкладку "єПідтримка" й відправити заявку на отримання коштів.
  3) записатися до бібліотеки та скористатися додатковими платними послугами.
  У бібліотеці ви зможете використати цю тисячу як онлайн, так і офлайн.
  Розплачуватися тисячею від держави можна:
  - у приміщенні бібліотеки: просто розрахуйтеся на касі за допомогою Google Pay або Apple Pay;
  - на сайті: оплатіть замовлення під час його оформлення (оплата здійснюється шляхом банківського переказу на рахунок).  
  Якщо сума до сплати – понад 1000 гривень, доплатити різницю неможливо. У такому випадку можна оформити два замовлення таким чином, щоб одне з них відповідало сумі на картці "єПідтримка". Також віртуальні гроші можна витрачати частинами. 
  1000 гривень можна витратити впродовж чотирьох місяців з моменту зарахування коштів на картку. Якщо за цей термін гроші не витратити, вони повернуться державі.

Повернутись
Поділитись: