Вільні читають українською!
19.03.2024 09:00–18:00
Всі відділи
Вільні читають українською!

  Шановні користувачі й гості бібліотеки!
  З нагоди відзначення 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка стартує Всеукраїнський проєкт "Вільні читають українською!". Його мета – збір книжок для поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях і гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, які постраждали внаслідок російської воєнної агресії.
  Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових долучається до проєкту та оголошує збір українськомовних книжок для Сумської області.
  Книжки можна приносити на рецепцію бібліотеки (сервісний центр).
  Режим роботи:
  ПН–ЧТ – 9:30–18:00
  ПТ – ВИХІДНИЙ
  СБ–НД – 10:00–18:00
  Тел. для довідок:
  0988952893 (Viber/Telegram)
  (0462) 77-51- 57 – сервісний центр

  Проєкт "Вільні читають українською!" спрямований на покращення психоемоційного стану людей, які перебувають під щоденними ворожими обстрілами, а також на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності і свідомості громадян, популяризації української мови, використання її у повсякденному житті.
  Ініціатори заходу – Уповноважений із захисту державної мови за підтримки Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського проєкту "Єдині", студентських мовних омбудсменів та Асоціації мовних курсів.
  За даними Міністерства культури та інформаційної політики від 25 січня 2024 року під час повномасштабної війни в Україні зруйновано або пошкоджено майже 700 бібліотек, знищено понад 180 мільйонів книжок.

Повернутись
Поділитись: