Блог

Бібліотека в блогах

23.12.2019
698
Блог науково-методичного відділу

  Блог науково-методичного відділу Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Софії та Олександра Русових створений з метою  оперативного поширення інформації про цікаві, креативні заходи, події бібліотек Чернігівщини.
  Донесення до бібіотекарів області інформації про оголошені конкурси, проєкти, методичні матеріали, корисні посилання тощо.

Докладніше
Поділитись:
18.01.2017
635
Земля у рівновазі (центр екологічної інформації)

  Блог "Земля у рівновазі" створено працівниками відділу документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук з метою популяризації екологічних знань шляхом розміщення інформації екологічного напряму, огляду нових надходжень природничого змісту, ознайомлення з екологічним календарем.

Докладніше
Поділитись:
12.03.2016
579
Європейський діалог: інформаційно-освітній проєкт

  Завдання цього інформаційного ресурсу – збір, обробка та презентація матеріалів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, поширення інформації про молодіжні обміни, європейські програми та проєкти. Популяризується культурна спадщина країн ЄС.

Докладніше
Поділитись:
30.12.2015
581
Інформаційна панорама

  Інформаційний ресурс, який розкриває діяльність Чернігівського регіону в галузі культури й популяризує її у світі. Особливо популярні рубрики – "Хроніка культурного життя Чернігівщини" та "Публікації в ЗМІ" про Чернігівську обласну універсальну наукову бібліотеку імені Софії та Олександра Русових.

Докладніше
Поділитись:
30.12.2013
657
Світ науки, техніки та економіки

  Блог "Світ науки, техніки та економіки" створено з метою популяризації знань з розвитку науки, техніки та сфери управління в усіх галузях виробництва. Інформативна наповненість блога – цікаві наукові й технічні факти, нові надходження до фонду відділу, знаменні дати у світі науки тощо.

Докладніше
Поділитись:
23.02.2013
833
Відділ наукової інформації та бібліографії

  На блогу розміщуються публікації з питань бібліотекознавства та бібліографії, популяризуються українська культура і наука. Значна частина публікацій присвячена  Чернігівщині.

Докладніше
Поділитись:
20.12.2011
874
Долати перешкоди разом

  Блог "Долати перешкоди разом" створений з метою спілкування, задоволення інформаційних запитів людей з особливими потребами, залучення громадськості до вирішення їхніх проблем, прищеплення позитивного ставлення до бібліотеки й необхідності користуватися її послугами, залучення до читання. На блогу розміщено інформацію про Центр обслуговування користувачів з особливими потребами, бібліографічний огляд журналу "Соціальний захист", інформацію про нові надходження української та зарубіжної літератури.
  У режимі online можна отримати консультацію про наявність книг, інформацію про заходи, які відбуваються у бібліотеці.

Докладніше
Поділитись:
17.10.2011
529
Віддані магії неба: історія і діяльність Чернігівського об'єднаного авіазагону

Проєкт з дослідження історії Чернігівського об'єднаного авіазагону та написання книги про неї.

Докладніше
Поділитись:
10.01.2011
872
Чернігівське обласне відділення УБА

  Громадська організація "Чернігівське обласне відділення Української бібліотечної асоціації" – неприбуткова організація, що об'єднує на добровільних засадах осіб (громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах), які професійно пов'язані з бібліотечною справою, бібліографічною й інформаційною діяльністю та зацікавлених у їх розвитку осіб на основі єдності інтересів для спільної реалізації своїх прав і свобод. Поєднує свою діяльність із Всеукраїнською громадською організацією "Українська бібліотечна асоціація" та входить до її складу.

Докладніше
Поділитись:
01.10.2010
603
Центр правової інформації

  Блог Центру правової інформації створений для підвищення рівня юридичної обізнаності громадян. На блогу розміщено новини законодавства, корисні посилання на офіційні вебсайти органів державної влади, юридичні сайти, електронні бібліотеки правової літератури, офіційні періодичні видання України, електронні послуги (замовити квиток, здійснити комунальні платежі, подати звернення до органів влади та інших установ і т. д.). Також тут є розділи "Судова практика", "Юридичні консультації та поради онлайн", "Новинки юридичної літератури", "Календар правових дат" тощо.

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється