Блог

Бібліотека в блогах

23.12.2019
43
Блог науково-методичного відділу

  "Блог науково-методичного відділу Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка" створений з метою  оперативного поширення інформації про цікаві, креативні заходи, події бібліотек Чернігівщини.
  Донесення до бібіотекарів області інформації про оголошені конкурси, проєкти, методичні матеріали, корисні посилання тощо.

Докладніше
Поділитись:
18.01.2017
35
Земля у рівновазі (центр екологічної інформації)

  Блог "Земля у рівновазі" створено працівниками відділу документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук з метою популяризації екологічних знань шляхом розміщення інформації екологічного напрямку, огляду нових надходжень природничого змісту, знайомства з екологічним календарем.

Докладніше
Поділитись:
12.03.2016
28
Європейський діалог: інформаційно-освітній проєкт

  Завдання даного інформаційного ресурсу – збір, обробка та презентація матеріалів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, поширення інформації про молодіжні обміни, європейські програми та проєкти. Популяризується культурна спадщина країн ЄС.

Докладніше
Поділитись:
30.12.2015
38
Інформаційна панорама

  Інформаційний ресурс, який розкриває діяльність Чернігівського регіону в галузі культури та популяризує її в світі. Особливо популярні рубрики "Хроніка культурного життя Чернігівщини" та "Публікації в ЗМІ" про Чернігівську ОУНБ ім. В. Г. Короленка.

Докладніше
Поділитись:
30.12.2013
37
Світ науки, техніки та економіки

  Блог "Світ науки, техніки та економіки" створено з метою популяризації знань з розвитку науки, техніки та сфери управління в усіх галузях виробництва. Інформативна наповненність блогу – це цікаві наукові та технічні факти, нові надходження до фонду відділу, знаменні дати у світі науки тощо.

Докладніше
Поділитись:
23.02.2013
112
Відділ наукової інформації та бібліографії

  Блог розміщує публікації з питань бібліотекознавства та бібліографії, популяризується українська культура та наука. Значна частина публікацій блогу присвячена  Чернігівщині.

Докладніше
Поділитись:
20.12.2011
39
Долати перешкоди разом

  Блог "Долати перешкоди разом" створений з метою спілкування, задоволення інформаційних запитів людей з особливими потребами, залучення громадськості до вирішення їх проблем, прищеплення позитивного ставлення до бібліотеки й необхідності користуватися її послугами, залучення до читання. На блозі розміщено інформацію про Центр обслуговування користувачів з особливими потребами, бібліографічний огляд журналу "Соціальний захист", інформацію про нові надходження української та зарубіжної літератури.
  У режимі online можна отримати консультацію про наявність книг, інформацію про заходи, які відбуваються у бібліотеці.

Докладніше
Поділитись:
17.10.2011
34
Віддані магії неба: історія і діяльність Чернігівського об'єднаного авіазагону

Проєкт з дослідження та написання книги про історію Чернігівського об'єднаного авіазагону.

Докладніше
Поділитись:
10.01.2011
62
Чернігівське обласне відділення УБА

  Громадська організація "Чернігівське обласне відділення Української бібліотечної асоціації" є неприбутковою організацією, що об'єднує на добровільних засадах осіб (громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах), які професійно пов'язані з бібліотечною справою, бібліографічною й інформаційною діяльністю та зацікавлених осіб у їх розвитку на основі єдності інтересів для спільної реалізації своїх прав і свобод. Поєднує свою діяльність та входить до складу Всеукраїнської громадської організації "Українська бібліотечна асоціація".

Докладніше
Поділитись:
01.10.2010
51
Центр правової інформації

  Блог "Центру правової інформації" створений для підвищення рівня юридичної обізнаності громадян. На блозі розміщено новини законодавства, корисні посилання, де вміщено офіційні веб-сайти органів державної влади, юридичні сайти, електронні бібліотеки правової літератури, офіційні періодичні видання України, електронні послуги (замовити квиток, сплатити комунальні платежі, подати звернення до органів влади та інших установ і т. д.), судова практика, юридичні консультації та поради онлайн, новинки юридичної літератури, календар правових дат тощо.

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ 9:30 – 20:00
СБ-НД 10:00 – 18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ 9:30 – 20:00

обслуговування користувачів до 19:45

СБ-НД 10:00 – 18:00

обслуговування користувачів до 17:45

П'ятниця – вихідний день
Останній вівторок місяця – санітарний день