Методичні матеріали за 2023 рік

Методичні матеріали за 2023 рік

  016:02
  Б 59
  Бібліотеки Чернігівщини на сторінках преси : бібліогр. покажч. публ. за 2022 р. Вип. 26 / Черніг. обл. універс. наук. б-ка ім. Софії та Олександра Русових ; уклад. М. О. Латамарчук ; відп. за вип. І. М. Аліференко. – Чернігів : Чернігівська ОУНБ ім. Софії та Олександра Русових, 2023. – 31 с. 
  Матеріали бібліографічного покажчика містять публікації у друкованих засобах масової інформації та розкривають сучасний стан, проблемні питання бібліотечної галузі, досвід роботи окремих бібліотек і централізованих бібліотечних систем області. 
  Покажчик адресовано фахівцям бібліотечної справи, працівникам органів управління в галузі культури, усім зацікавленим.
Переглянути
Поділитись:
  Календар пам'ятних дат на 2024 рік / Черніг. ОУНБ ім. Софії та Олександра Русових ; уклад. О. Шурубенко ; відп. за вип. І. М. Аліференко. – Чернігів, 2023. – 40 с.
  Методичний посібник "Календар пам'ятних дат на 2024 рік" містить інформацію про ювілеї визначних письменників України і світу, діячів культури, святкові дні, професійні свята та пам'ятні дні. Структурно розділи календаря поділено за місяцями, а в межах місяців – за датами.
  До календаря увійшло близько 400 дат.
  Відбір матеріалів завершився 31 липня.
  Зверніть увагу, що в умовах російсько-української війни деякі дати свят можуть змінюватись. Також можуть з'являтися нові свята та пам'ятні дати, які відображатимуть найскладніші етапи в історії нашої держави.
  Посібник стане у пригоді бібліотечним працівникам, вчителям, студентам та ін.
  Має рекомендаційний характер.
Переглянути
Поділитись:
  До Всеукраїнського дня бібліотек / [Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових ; О. Ф. Шурубенко]. – Електронні відеодані. – Назва з першого слайда.
До Всеукраїнського дня бібліотек головний бібліотекар науково-методичного відділу Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових Ольга Шурубенко підготувала відеопрезентацію про роботу бібліотек області. Приємного перегляду!
Переглянути
Поділитись:
  02(477.51)
  Б 59
  Бібліотеки Чернігівщини в цифрах : стат. зб. (2021-2022 рр.) / Черніг. обл. універс. наук. б-ка ім. В. Г. Короленка ; [уклад. М. О. Латамарчук ; відп. за вип. І. М. Аліференко]. – Чернігів : [б. в.], 2023. – 65 с.
Переглянути
Поділитись:
  908(477.51)
  З-72
  Знаменні і пам'ятні дати Чернігівської області на 2023 рік / Черніг. обл. універс. наук. б-ка ім. В. Г. Короленка ; [уклад.: Л. В. Студьонова, І. Я. Каганова ; відп. за вип. І. М. Аліференко]. – Чернігів : Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка, 2022. – 90 с.
  Методико-бібліографічний посібник "Знаменні і пам'ятні дати Чернігівської області на 2023 рік" має рекомендаційний характер і не претендує на вичерпність. Укладачі обрали декілька різнопланових дат, до яких підготували короткі додаткові відомості та склали рекомендаційні списки.
  Посібник стане у пригоді музейним і бібліотечним працівникам, краєзнавцям і журналістам, студентам і викладачам вищих навчальних закладів.
Переглянути
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється