Науково-методичний відділ

Новини

30.04.2024
99
Семінар "Організація діяльності бібліотек в умовах війни: підсумки роботи за 2023 рік та нові перспективи"

  30 квітня за сприяння Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Софії та Олександра Русових, обласної бібліотеки для дітей, обласної бібліотеки для юнацтва, ГО "Чернігівське обласне відділення УБА" на платформі ZOOM відбувся семінар директорів публічних бібліотек та їхніх заступників по роботі з дітьми "Організація діяльності бібліотек в умовах війни: підсумки роботи за 2023 рік та нові перспективи". До нього долучилося понад 60 учасників. Модерувала захід вчений секретар Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових Катерина Райхіль.

Докладніше
Поділитись:
23.04.2024
111
Моніторинг роботи бібліотек області

  19 квітня бібліотечні фахівці області у складі директора Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових Юрія Соболя, заступниці директора з наукової та інноваційної діяльності Вікторії Примак, вченого секретаря Катерини Райхіль, завідувачки науково-методичного відділу Ольги Шурубенко, директорки обласної бібліотеки для дітей Тамари Клюй та завідувачки відділу абонемента обласної бібліотеки для юнацтва Тетяни Дорошенко відвідали бібліотеки Бобровицької та Новобасанської громад з метою експертно-діагностичного аналізу роботи бібліотечних закладів.

Докладніше
Поділитись:
22.03.2024
154
Павло Вишебаба. "Дорога життя"

  Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових долучається до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції "Національний тиждень читання. Тиждень поезії", яку проводить Державна установа "Український інститут книги". Тема тижня поезії – "Дім".

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється