Скарбничка сценаріїв

Скарбничка сценаріїв

  Однією із важливих складових у діяльності бібліотеки є організація та проведення різноманітних масових заходів. Бібліотечні масові заходи сприяють задоволенню і розвитку інформаційних потреб людей, допомагають залучити нових користувачів до бібліотеки, створюють рекламу бібліотеці, впливають на її імідж.
  Досвід проведення масових заходів підтверджує, що їх ефективність залежить від оригінального та професійно складеного сценарію. З цією метою у розділі "Бібліотечному фахівцю" створена рубрика "Скарбничка сценаріїв". Бібліотекарі знайдуть тут: розробки сценаріїв, ідеї, методичні поради від спеціалістів.
  Найбільш цікаві сценарії бібліотекарів Чернігівщини також будуть розміщені в "Авторських сценаріях".
  Кожен фахівець може використовувати даний розділ для написання власних розробок.
  Матеріал згруповано згідно Календаря знаменних і пам'ятних дат, виданим Державною науковою установою "Книжкова палата України імені Івана Федорова", помісячно. В середині розділів сценарії розміщуються в алфавітному порядку.

26 Червня — День молоді

  Сценарій святкування Дня Молоді та Дня Конституції [Електронний ресурс] // Сценки для шкільного свята / Створено Joomla.  Електрон. текст. дані.  [Україна], © 2013.  Режим доступу: http://bit.ly/1PXRHuH вільний. – Заголовок з екрана. – Дата звернення: 26.04.2018. – Мова укр.

28 Червня — День Конституції України

  Моя держава : сценарій до дня Конституції України [Електронний ресурс] // Сценки для шкільного свята / Створено Joomla. – Електрон. текст. дані. – [Україна], © 2013. – Режим доступу: http://bit.ly/1YijUm1 вільний. – Заголовок з екрана. – Дата звернення: 26.04.2018. – Мова укр.