РЕУТА Олеся Григорівна

РЕУТА Олеся Григорівна

355.4
І-96
  Ічнянці на війні проти російських окупантів [Текст] / [авт.-уклад. О. Г. Реута]. – Ніжин : Лисенко М. М., 2020. – 502 с. : фот.

   Цю книгу я присвячую Народному Герою України – навіки 16-літньому Степану Чубенку, який є для нас прикладом незламності, вірності своїй державі, жертовності й героїчного прийняття смерті від рук російських окупантів за рідну і вільну Україну. Він не зрадив Батьківщину і не перейшов на бік ворога заради порятунку свого життя... Степан для українців – як Муцій Сцевола для римлян – приклад мужності й патріотизму крізь віки.
  Заради дітей, молодого покоління українців, за мирне та вільне життя воювали і боролися чотири сотні наших земляків, вихідців з Ічнянщини. Їхні спогади є цінним подарунком для наступних поколінь, а ця книга є Подякою всім тим, хто воював усі ці роки проти російських загарбників та був вірним завжди Українській Державі. Слава незборимим героям нашої нації! Ганьба навіки Російській Федерації... І нехай Бог пошле справедливої відплати Росії за всі її військові злочини, здійснені на території України, а російські військові злочинці постануть перед Міжнародним трибуналом та українським судом, найперше ж – перед судом національної пам'яті українців.

Книга містить дарчий напис

 "Читачам-чернігівцям від Автора. Бажаю мирного неба, вільної України, щастя, процвітання, Божих благословінь в усіх справах.

28.06.21 р. Підпис".

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється