ЧЕРНІГІВСЬКИЙ обласний історичний музей імені В. В. Тарновського

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ обласний історичний музей імені В. В. Тарновського

67.99(4УКР)3 / 34С(С2)
Я 44
  Як перейменувати вулицю. Правові засади перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території населених пунктів [Текст] : метод. зб. / Укр. ін-т нац. пам'яті, Черніг. центр перепідгот. та підвищ. кваліфікації працівників органів держ. влади, органів місцевого самоврядування, керівників держ. підприємств, установ і організацій ; [упоряд. : С. В. Бутко, Н. М. Мужикова]. – Київ ; Чернігів : Часопис, 2014. – 147 с.
  У збірнику викладено правові засади перейменування площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків населених пунктів. Видання буде корисне працівникам сільських, селищних і міських рад для ліквідації символів радянського тоталітаризму, якими є імена осіб, причетних до організації Голодомору та політичних репресій, а також планували, організовували та здійснювали збройну боротьбу спрямовану на ліквідацію української державності. Також уміщено перелік понад 60 таких осіб зі стислими біографічними довідками.
85.113(4УКР) / 72С
Ш 37
Шевченко, Богдана Віталіївна.
  Качанівка, душі спочинок [Изоматериал] : фотоальбом
/ [авт. тексту Г. Петренко ; упорядкув., макет та текстове оформ. В. Лебедяка ; фотоілюстр. Б. Шевченко]. – Київ : Гнозіс, 2011. – 117, [2] с. : іл.
  Видання про унікальний історико-архітектурний комплекс у Качанівці на Чернігівщині – родовий маєток Тарновських і Харитоненків, який у XIX – на поч. XX ст. був одним з найбільших осередків української культури. Нині це повсюдно відомий Національний історико-культурний заповідник "Качанівка".
  Фотоальбом містить численні художні і документальні ілюстрації та багатий фактологічний текстовий матеріал, що стане в пригоді історикам, краєзнавцям, педагогам, студентам і учнівській молоді – всім, хто цікавиться історією рідного народу і шанує українську національну культуру. У книзі подано також інформацію про головні туристські об'єкти Ічнянщини.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється