ДЗЮБА Сергій Вікторович

ДЗЮБА Сергій Вікторович

   

  Збірка вибраного поетеси та літературознавця Тетяни Дзюби містить оригінальні ліричні вірші, побудовані на неповторних думках і винятковому поетичному мистецтві авторки.
  Вибрані вірші поета та публіциста Сергія Дзюби становлять основні напрямки його поетичної творчості – інтимний і суспільний. Жартівливі вірші чергуються з ностальгійними, голосні тони зустрічаються з тишею.

821(477.51)
Д 43
Дзюба, Сергей Викторович.
  Гопки для Кракатунчика [Текст] : роман для детей / Сергей Дзюба ; [пер. с укр. С. Дзюбы]. – Киев ; Чернигов : Міжнародна літературно-мистецька Академія України, 2018. – 227 с. : ил.

  Якщо ви захоплюєтесь історіями про юного чарівника Гаррі Поттера, то із задоволенням прочитаєте і цю книжку про нові неймовірні пригоди хлопчика Сергійка та його друга-невидимку Кракатунчика, який живе у Чернігові на кленовому дереві.
  Ви побуваєте у підземних печерах і лицарському замку, побачите зелене небо, магічні охлябрики та глядівку, зустрінетеся з чаклунами і розбійниками, древнім привидом та кумедним паном Чомбочкою, подружитеся з розумним собакою Кур’єром і гордими левами.
  Книга розрахована на читачів від 5 до 100 років. 

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано п'ять примірників книги.

821(477.51)
Д 43
Дзюба, Таццяна Анатольеўна.
  Горад Зіма [Текст] : зб. вершаў : пер. з укр. / Таццяна Дзюба, Сяргей Дзюба ; [уклад., пер. на бел. М. П. Пазнякоў]. – Мінск : Колорград, 2018. – 146, [1] с. : іл.

  У кнігу ўвайшлі выбраныя вершы вядомых сучасных украінскіх паэтаў, лаўрэатаў многіх прэстыжных літаратурных прэмій Таццяны Дзюбы і Сяргея Дзюбы. Пераклады іх твораў зрабіў вядомы паэт і перакладчык лаўреат многіх літаратурных прэмій Міхась Пазнякоў. Гэта – вершы смутку і любові, роздумаў і спадзяванняў, прыгожых памкненняў і хараства. У кожнага аўтара – свой адметны паэтычны голас. Іх яднае не толькі жыццёвая дарога, але і глыбокі мастакоўскі талент, знітаванасць з хуткаплынным часам.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники книги.

821(477.51)
Д 43
Дзюба, Сергей Викторович.
  Вышла душа на личико. Новые приключения Кракатунчика и его друзей [Текст] : роман для детей / Сергей Дзюба ; [пер. с укр. С. Дзюбы]. – Киев ; Чернигов : Міжнародна літературно-мистецька Академія України, 2018. – 407 с. : ил.

  Известный украинский писатель Сергей Дзюба подготовил свою сказочную трилогию о приключениях Кракатунчика к изданию на русском языке. Ведь, по убеждению многих детей, захватывающие приключения кленового бога и его друзей совершенно не уступают знаменитой саге о Гарри Поттере! В Казахстане и Канаде уже успешно вышли романы Сергея Дзюбы "Кракатунчик – кленовый бог" и "Гопки для Кракатунчика", и получили прекрасные отзывы детей и взрослых. А теперь впервые издан третий, заключительный роман волшебной трилогии "Вышла душа на личико".

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано чотири примірники книги.

821(477.51-87)
Ш 97
Шутько, Людмила Григорівна.
  Як подружитися з Часом? [Текст] : [казки і оповідання для сімейного читання] / Людмила Шутько ; [упоряд., та пер. з іт. С. Дзюба, Г. Маджуга ; худ. М. Скоробагатько]. – Чернігів : Десна Поліграф, 2018. - 37 с. : кольор. іл.

  У четвертій збірці приваблюють неординарні історії: "Лосиха", "Кішки теж бувають заздрісними", "Як Анфіса мене полікувала", "Як подружитися з часом?", "Джерела благодаті", "Хто сумнівається безсило – тому життя немиле!", "Страх", "Прощення", "Знайти віру", "Фіолетове полум’я"… І вже навіть перелік цих назв – неабияк інтригує! Причому авторка – не лише цікавий оповідач, бо всі її твори – оригінальні та ненав’язливо повчальні. Це – не якась нудна мораль, котру дітлахи просто не сприймають, а справжні захоплюючі поради доброї чарівниці!

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано десять примірників книги.

821(497.11)
В 19
Василевскі, Рісто.
  Серце кола [Текст] : оди та інші вірші / Рісто Василевскі ; пер. з серб.: Сергій Дзюба, Олена Дзюба-Погребняк ; Міжнар. літератур.-мист. Акад. України. – Чернігів : Десна Поліграф ; Київ ; Чернігів : Міжнародна літературно-мистецька Академія України, 2018. – 191 с.

  В Україні виходить книга вибраних віршів видатного сербського та македонського поета Рісто Василевскі. Його поезія – напрочуд цікава, неповторна, духовно філософська та проникливо лірична, інтелектуальна й водночас – дивовижно проста, мов вітер і веселка, дерева й квіти, сонце і місяць. Тож такі вірші, думки та почуття непересічного автора з Балкан знайдуть відгуки в серцях і душах багатьох українських читачів.
  Додамо, що Рісто Василевскі створив македонською та сербською понад 45 власних книжок і ще переклав більше 200 збірок інших авторів. Нині він – директор видавництва "Арка" в Смедерево. Член Товариства письменників Македонії, Спілки письменників Сербії та Міжнародної літературно-мистецької Академії України. За свою творчість відзначений багатьма міжнародними і національними нагородами в Македонії, Сербії, Україні (преміями імені Миколи Гоголя і Григорія Сковороди), Румунії, Болгарії, Німеччині, Лівані, Росії, зокрема премією імені Людвіга Нобеля.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано п'ять примірників книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється