ДЗЮБА Сергій Вікторович

ДЗЮБА Сергій Вікторович

821(574)
С 28
Сейсенбаєв, Роллан.
  Мертві блукають пісками [Текст] : роман / Роллан Сейсенбаєв ; Міжнар. літ.-мист. Акад. України ; укр. мовою пер. Тетяна Сидоренко, Олег Гончаренко, Сергій Дзюба та Ярослава Савчин. – Чернігів : Десна Поліграф, 2019. – 719 с.

  Вперше в Україні виходить знаменитий роман видатного казахського письменника Роллана Сейсенбаєва (в перекладі українських письменників Тетяни Сидоренко, Олега Гончаренка, Сергія Дзюби та Ярослава Савчина), який здобув визнання в багатьох державах світу. Ця мудра книга – про те, як росіяни з Півночі прийшли до кочівників, ніби пропагуючи світло наукових знань, стабільність осілого життя, писемну літературу замість фольклору... – і з усім цим принесли в життя вільних синів Поля, що цілорічно ходили услід за сонцем зі своїми отарами, багато непоправної біди. Бо північна російська цивілізація геть збила з путі істинного, історичного, продиктованого Небом, казахський народ номадів, кінних вершників, і привела їх до межі духовної загибелі, а Степ і Синьомор'я (Арал) – до екологічної катастрофи.
  Цей роман – дуже переконливий, потужний, безстрашний, безжальний, відчайдушний та бунтарський. Чи зрозуміли ми, людство, свій феномен, чи знаємо ми, хто ми такі й куди взагалі йдемо?.. Чи не помиляємось ми, коли думаємо, що все нам проститься за наші гріхи в минулому й теперішньму? Про все це – книжка класика сучасної казахської літератури.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано п'ять примірників книги.

91.9:83 / 016:8
Д 43
  Сергій Вікторович Дзюба [Текст] : реком. бібліогр. покажч. / Черніг. літ.-мемор. музей-заповідник М.М. Коцюбинського. – Чернігів : Чернігівські обереги, 2005. – 55 с.

  У бібліографічному покажчику подано відомості про життя і творчість Сергія Вікторовича Дзюби – відомого українського письменника, журналіста, критика, перекладача, видавця, громадського діяча, президента Міжнародної літературно-мистецької Академії України, яка об'єднує знаних людей із 55-ти країн. Твори Сергія Дзюби, 88 книг, перекладено 65-ма мовами і надруковано в 50-ти країнах. Їх прочитали більше чотирьох мільйонів людей з усього світу.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники книги.

821(477.51)
Д 43
Дзюба, Сергій Вікторович.
  Замість щоденника [Текст] : міжнар. діяльність 2013–2019 років, Рекомендаційний бібліографічний покажчик. – 2-ге вид. / С. В. Дзюба ; Міжнар. літ.-мист. Акад. України. – Чернігів : Десна Поліграф, 2020. – 409 с., 229 с. зустр. пагінація, [56] с. : фот. – Книга "перевертень".

  Впродовж майже 30 років письменник Сергій Дзюба вів щоденники – від руки щодня писав у товстих зошитах про своє життя, коментував події та прочитані книжки. Звик до цього ще зі студентських років. Писав, нічого не приховуючи. А потім одного разу, перечитавши написане, зібрав докупи всі ті зошити і їх спалив... "Мабуть, того дня у мене просто не було настрою, – говорить Сергій. – Мені здалося, що я надто категорично та несправедливо оцінюю деяких людей та авторів книжок. Втім, що зробив – те зробив, і якщо воно згоріло, то шкодувати за цим не треба. Однак пройшов час, я прочитав щоденники свого друга Петра Сороки, і мені стало цікаво. Тому вирішив усе ж таки повернутися до цієї форми, тим більше, саме в 2013 році розпочалася наша з Танею міжнародна діяльність, котра триває й досі. Вона відображена в листах (у книжці "До світла. Вибрані листи письменнику Сергієві Дзюбі"), а тепер і в щоденникових нотатках, де вміщені й публікації про наші мандри світом". Маємо захоплюючий "підручник" на тему "Як досягнути успіху?".

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано три примірники книги.

821(477.51)
Д 43
Дзюба, Сергій Вікторович.
  Справи детектива Самарцева [Текст] ; Ідеальний злочин ; Пані кілер : роман-серіал (бувальщини) / Сергій Дзюба. – Чернівці : Букрек, 2020. – 463 с. : іл.

  Несподіване зникнення відомого чернігівського бізнесмена, зухвале викрадення маленької Аліси, жахливий полтергейст в оселі молодого подружжя, кримінальний курортний роман, рандеву зі справжніми вампірами... В епіцентрі цих карколомних подій – кмітливий, іронічний, дотепний приватний детектив Віталій Самарцев, який покладається виключно на власний інтелект і фортуну.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано шість примірників книги.

  

  Науково-популярний журнал.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано шістнадцять примірників книги.

821(477.51-87)
Ш 97
Шутько, Людмила Григорівна.
  Як стати справжнім чарівником? [Текст] : казки з усьго світу : [казки і оповідання для сімейного читання]. Ч. 1 / Людмила Шутько ; [упоряд. та пер. з італ. мови: Сергій Дзюба, Ганна Маджуга ; худож.: Марина Скоробагатько]. – Чернігів : Десна Поліграф, 2019. – 57 с. : кольор. іл.

  Казки і оповідання для сімейного читання.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано шість примірників книги.

 

821(477.51)
Д 43
Дзюба, Сергій Вікторович.
  Моя Шахерезада [Текст] : фантастика, містика, неймовірні бувальщини, казки для дорослих, гумор, романи-серіали, повісті, оповідання, іронічні верлібри та пародії / Сергій Дзюба ; Міжнар. літератур.-мист. Акад. України. – Київ ; Чернігів : Десна Поліграф, 2020. – 431 с.

  Загадковий добродій у своїх снах бачить минуле та майбутнє, страшні небезпеки, котрі чатують на мешканців міста, і приходить їм на допомогу... Колишній "афганець" Іван після дуже важкого поранення стає мандрівним екзорцистом і воює з пеклом, повертаючи до потойбіччя бісів, які живуть у людських тілах... У таємничому готелі відбуваються містичні пригоди, що назавжди змінюють життя прибульців... Стара жебрачка виголошує своє пророцтво, і молоде подружжя враз опиняється на краю прірви... А також вампіри, відьми, вовкулаки, мавки, інші неймовірні персонажі – у книжці відомого українського письменника Сергія Дзюби.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано три примірники книги.

821(430)
М 12
Маасен, Фолькер.
  Присутність духу [Текст] : вибр. вірші укр. та нім. мовами / Фолькер Маасен ; з нім. пер. Надія Постемська та Сергій Дзюба. – Київ ; Чернігів : Міжнародна літературно-мистецька Академія України ; Чернігів : Десна Поліграф, 2020. – 38, [1] с.

  Ідея познайомити українського читача з творчістю Фолькера Маасена - не випадкова, адже він – людина багатогранна і добре відома в літературних колах Німеччини. Його перу підвладне написання й веселих оповідань, і сатиричних, філософських та іронічних віршів. Ми впевнені, що і в Україні він знайде своїх прихильників та здобуде широке визнання.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано одинадцять примірників книги.

821(575.2)
С 20
Сарманбетов, Айдарбек.
  Людина без Батьківщини [Текст] : проза / Айдарбек Сарманбетов ; укр. мовою пер. Сергій Дзюба та Володимир Віхляєв. – Київ ; Чернігів : Міжнародна літературно-мистецька Академія України ; Чернігів : Десна Поліграф, 2020. – 143 с.

  Вперше в Україні виходить чарівна книга прози видатного киргизького письменника, генерального директора Міжнародної громадської Академії Поезії, головного редактора популярного журналу "Література тюркського світу" Айдарбека Сарманбетова. Книжка – настільки оригінальна, цікава та людяна, що викликає щире здивування й повагу до автора, котрий так тонко відчуває гармонію і вагомість справжнього Слова, пише просто та водночас дуже вишукано, колоритно та глибоко, проникливо й душевно. Таку книжку із задоволенням візьмуть до рук і студенти столичних університетів, і дідусі й бабусі з сільської глибинки, і хлібороби, медики та військові, й високочолі професори, літературні гурмани!
  Про що ця книжка? Про нас із вами, наше життя-буття, радощі та болі. Про минуле, сьогодення і майбутнє. Події відбуваються у рідному для автора Киргизстані, однак усе так неймовірно, дивовижно нагадує українські реалії! Так, ми щиро захоплюємося знаменитим киргизьким письменником Чингізом Айтматовим, автором вічної "Плахи". Проте унікально талановита творчість Айдарбека Сарманбетова, без перебільшення, гідно представляє киргизьку літературу в світі, адже геніально людяний автор – продовжувач найкращих її традицій.

Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано одинадцять примірників книги.

821(477.51-87)
Ш 97
Шутько, Людмила Григорівна.
  Людинка з глечика [Текст] : казки з усьго світу : [казки і оповідання для сімейного читання]. Ч. 2 / Людмила Шутько. – Чернігів : Десна Поліграф, 2020. – 45 с. : іл.

Казки і оповідання для сімейного читання. Серія "Казки з усього світу". Частина 2.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано три примірники книги.

821(450)
Л 47
Леонардо да Вінчі.
  Справедливість [Текст] : [казки і оповідання для сімейного читання] / Леонардо да Вінчі ; пер. з іт. Людмила Шутько та Сергій Дзюба. – Чернігів : Десна Поліграф, 2020. – 26 с. : іл.

  Казки і оповідання для сімейного читання. Перекладачі з італійської Людмила Шутько та Сергій Дзюба.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано три примірники книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється