СИНЧАК Віктор Петрович

СИНЧАК Віктор Петрович

65.9(4УКР)26 / 33С5(С2)
С 38
Синчак, В. П.
  Система оподаткування у сільському господарстві України: теорія, методологія та практика [Текст] : [монографія]
/ В. П. Синчак ; Акад. аграр. наук України, Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки", Хмельниц. ун-т упр. та права. - Київ ; Хмельницький : [б. в.], 2008. - 475 с. : табл. - Бібліогр.: с. 430-460.

  Монографія є однією з перших наукових праць, в якій різнобічно досліджуються теоретико-методологічні засади системи оподаткування у сільському господарстві України, обґрунтовується її сутність і зміст як соціально-економічне поняття з точки зору системного підходу, систематизуються основні податкові принципи та наводиться їх авторська класифікація. У монографії розглянуто особливості формування наукової думки в оподаткуванні у різних економічних школах, здійснено ретроспективний аналіз становлення системи оподаткування у сільському господарстві України, проведено її оцінку у контексті чинних податків і зборів, окреслено основні напрями її удосконалення, обґрунтовано доцільність застосування альтернативних систем оподаткування у сільському господарстві.

  Книга розрахована на наукових та науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, магістрантів, студентів економічних спеціальностей, службових осіб державних податкових адміністрацій та інспекцій і широкий читацький загал.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється