ГУБКА Іван Миколайович

ГУБКА Іван Миколайович

66.3(4УКР) / 32С
П 27
Перепічка, Є. В.
  І буде суд, і буде кара [Текст]
/ Перепічка Євген, син Василя. - Львів : [б. в.], 2009.

  У книзі поданий аналіз ситуації, що склалася в Україні. Наведені причини, що призвели до жебрацького стану понад 90% громадян нашої Держави.
  Подано перелік найбагатших людей держави.
  Розглянуто розвиток та шляхи вдосконалення демократичного суспільства.
  Вперше розглянуто головні рушії боротьби народу з корупцією, а саме: наявність Національної Ідеї, консолідація всіх державницьких сил, розрахунок на власні сили, організованість та єднання, кадрова стратегія, духовність та роль інтелігенції.
  Висвітлено суспільну загрозу знищення народу через п'янство і запропоновано шляхи його подолання.
  Розглянуто економічну кризу та шляхи виходу з неї. Детально проаналізовано фінансову кризу та запропоновано конкретні заходи для їх подолання.
  Особливу увагу приділено безробіттю та запропоновані шляхи її подолання. Запропоновано засади енергетичної, державної та військової безпеки України.
  Проаналізовано існуючі (президентську, парламенсько-президенську, парламентську) моделі державного управління. Запропонована нова форма правління державою - Абсолютного народовладдя.
  Розроблено Концепцію Абсолютного народовладдя. Подана методика самоорганізації та конкретні дії в боротьбі за Абсолютне народовладдя.
  Книга розрахована на широкий загал українського народу. Вона корисна для всіх поколінь та всіх прошарків українського суспільства, зокрема для робітників і селян, учнів, студентів, учителів, викладачів, інтелігенції.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється