ПАВЛЕНКО Сергій Олегович

ПАВЛЕНКО Сергій Олегович

821(477)
 Ш 66
 Шкляр, Василь Миколайович.
    Нікуб (Кров кажана) [Текст] : роман
/ Василь Шкляр. – Київ : Ярославів Вал, 2010. – 253 с.

  "Нікуб" – наймістичніший і "найжахливіший" роман Василя Шкляра про народження диявола в нашому кримінальному суспільстві. Вишукана детективна історія, відверта еротика, окультний шарм – це тільки гіпнотична форма, в яку автор "Чорного Ворона", як завжди, зодягає глибокий соціальний та філософський зміст.

821(477)
 М 23
  Манів, Галина.
    До неба [Текст] : поезії
/ Галина Манів. – Київ : Братське, 2010. – 102, [2] с.

  Літаючи думкою, співаючи, малюючи в повітрі слова-промовляння, творячи прямі й приховані діалоги – з Богом, а від Нього навчаючись, і з усіляким творінням: деревами, квітами, снігом "беззахисно святковим", дощем, добрими і злими людьми – висловлено у цій книжці Галини Манів щось таке, що народжує поза всім дивну далеку мелодію радості. Рядки поезій не раз звучать так чисто, невимушено, вільно, що й справді либонь нагадують спів птахів, котрі славлять Бога, і здається – що в силі завадити їм долетіти "до Неба"?

84(4УКР)
 К 93
  Курков, Андрій Юрійович.
    Нічний молочник [Текст] : роман
/ Андрій Курков. – Київ : Нора-Друк, 2008. – 387, [1] с.

  Політично-авантюрний роман про сучасну Україну. В ньому три сюжетні лінії. В одній із них ідеться про напівтаємну молочну кухню, яка знаходиться навпроти парламенту, де депутати п'ють молоко молодих матерів для омолодження. Це також роман про дві історії кохання і про Україну, яка дуже схожа на мати-одиначку. Місце дії роману – тихий центр Києва: вулиці Стрілецька, Стрітенська, Ярославів Вал, пагорб державної влади на Печерську, а також місто Бориспіль і два села Київської області.

 821(477.51)
  П 41
  Побелян, Микола Федорович.
    Журавинець [Текст] : (лірика)
/ Микола Побелян. – Харків : Федорко, 2016. – 72, [3] с.

  Лірика. На витоках Журавинця хатиночка стояла... Якось заходить циганка з дитинчатами до неї і мовить хазяйці: "Дай сала". Покошичанка мовить: "Хліба дам, а сала – не маю". Розлючена циганка бере сковороду – і з хати!.. Біжить до витоків Журавинця і накриває джерело: річка іде під землю...
  Коли гонять коней у нічне – тремтить-двигтить земля: Журавинець живе під землею...

012
 Т 41  
    Іван Тимів-історик і краєзнавець [Текст] : біобібліогр. покажч. / КЗ "Музейно-виставковий центр Калуської міськради", Краєзнав. музей Калущини ; [уклад. О. Кецмур]. – Вид. 2-ге, випр. й допов. – Івано-Франківськ : Фоліант, 2019. – 96 с.

  Біобібліографічний анотований покажчик "Іван Тимів – історик і краєзнавець" підготовлений з нагоди 55-ліття від дня народження та 30-річчя науково-краєзнавчої діяльності історика, старшого наукового співробітника Краєзнавчого музею Калущини, члена Національної спілки краєзнавців України. До нього включені книги, статті, виступи, доповіді на конференціях, матеріали, опубліковані в періодиці впродовж 1990–2019 pp., а також довідкова інформація про педагогічну, пошуково-дослідницьку, музейну та громадсько-просвітницьку діяльність автора.
  У межах років література розташована у хронологічному порядку, а в розділах – за алфавітом.
  Усі матеріали у покажчику звірені de visu.
  Бібліографічний опис та скорочення слів здійснено згідно з чинними стандартами.
  Допоміжний апарат складається з іменного та географічного покажчиків.
  Відбір літератури завершений у травні 2019 р.
  Видання адресоване історикам, краєзнавцям, освітянам, бібліотечним працівникам, всім, хто цікавиться історією рідного краю.

94(477)
П 44
Поддубный, Игорь Николаевич.
  Степан Бандера. Украина между красным и черным [Електронний ресурс] : фильм-расследование
/ Игорь Поддубный. - Електрон. зображув. дані (136 хв.). - [Б. м. : б. и.], 2015. - 1 ел. опт. диск (DVD-RW) : col., зв. - Назв. з папки.

  Кажуть, історія розставить все по своїх місцях. У цієї фрази є просте пояснення – розсекречуються документи, які можуть дозволити судити про події достовірно. Якраз зараз закінчився термін давності... Разом з відповіддю на питання: "Хто такий Степан Бандера?" у фільмі відомого харківського журналіста – відеопідбірка документів XX століття, що стосуються як причин, так і самої боротьби українців за свою незалежність. Глядач побачить справжні документи, багато з яких демонструються вперше.
  Фільм на DVD-диску.

94(477)
П 44
Поддубный, Игорь Николаевич.
  Украя [Електронний ресурс] : фильм-расследование
/ Игорь Поддубный. - Електрон. зображув. дані (100 хв.). - [Б. м. : б. и.], 2016. - 1 ел. опт. диск (DVD-RW) : col., зв. - (Цикл "Неудобная история"). - Назв. з папки. 

  У документальному розслідуванні "УКРАЯ" відомого українського кіножурналіста Ігоря Піддубного безпосередні учасники подій останнього десятиліття XX століття говорять про відомі і невідомі сторінки нашої історії. Причини розвалу СРСР. Як відбувалося голосування по незалежності України і про ставлення до Акту за кордоном. Підписання біловезьких угод і передача ядерної зброї. Як народ України залишили без права на державне майно, а церкву без автокефалії.
  Фільм на DVD-диску.

94(477)
П 44
Поддубный, Игорь Николаевич.
  Назначаю тебя предателем [Електронний ресурс] : фильм-расследование
/ Игорь Поддубный. - Електрон. зображув. дані (70 хв.). - [Б. м. : б. и.], 2019. - 1 ел. опт. диск (DVD-RW) : col., зв. - (Цикл "Неудобная история"). - Назв. з папки.

  Історичний документальний детектив про героїв та антигероїв, друзів і зрадників кордону 17–18 століть.
  Чому цю тему не копали за часів імперії? Про що промовчали радянські історики? Фільм-розслідування Ігоря Піддубного за участю міжнародних експертів.
  Фільм на DVD-диску.

94(477.75)
П 44
Поддубный, Игорь Николаевич.
  Крым. Курорт строгого режима [Електронний ресурс] : фильм-расследование
/ Игорь Поддубный ; UA:Перший. - Електрон. зображув. дані (118 хв.). - [Б. м. : б. и.], 2015. - 1 ел. опт. диск (DVD-RW) : col., зв. - (Цикл "Неудобная история"). - Назв. з папки.

  Кажуть, історія розставить все по своїх місцях. У цієї фрази є просте пояснення – розсекречуються документи, які можуть дозволити судити про події достовірно і назвати ціну відповіді на дане питання. Ціну в людських життях і долях. Разом з відповіддю на питання "Чий Крим?" у фільмі відомого українського журналіста пропонується добірка відео-фактів, що стосуються процесів на півострові. Глядач побачить справжні документи, багато з яких оприлюднюються вперше, і унікальну кінохроніку.
  Фільм на DVD-диску.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється