НАЦІОНАЛЬНА парламентська бібліотека України

НАЦІОНАЛЬНА парламентська бібліотека України

   
  Покажчик розкриває зміст усіх номерів "Бібліотечного збірника" і "Журналу бібліотекознавства та бібліографії", які виходили у 1926–1930 рр.
  Видання адресовано науковцям у галузі бібліотекознавства та бібліографознавства, культурологам, працівникам бібліотек, аспірантам та студентам вищих навчальних закладів. Воно стане у пригоді всім, кого цікавить історія українського бібліотекознавства і бібліографії в цілому, зокрема особливості становлення та розвитку фахової бібліотечної періодики як історичного джерела, її місце у джерельній базі української історії.
   
  Вісімдесят шостий випуск бібліографічного покажчика містить інформацію про літературу з питань бібліотекознавства, бібліографії і книгознавства, а також рецензії на окремі видання та статті з періодичної преси, що надійшли до Національної парламентської бібліотеки України та до провідних бібліотек країни у І півріччі 2013 року.
  Покажчик розрахований на працівників бібліотек різних типів і форм власності, наукових працівників у галузі бібліотекознавства і бібліографії, викладачів, студентів вищих та середніх навчальних закладів.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється