ГАЙОВИЙ Гриць

ГАЙОВИЙ Гриць

84(4УКР)
Г 14
Гайовий, Григорій Титович.
  Проща [Текст] : [худож.-докум. оповідь]
/ Гриць Гайовий. – Київ : Просвіта, 2012. – 123, I–XXIV с. : іл. – Бібліогр. в підрядк. прим.

  Автор  журналіст за фахом, член Національної спілки письменників України, перший заступник голови Київського товариства політв'язнів і жертв репресій, учасник організованої (вперше на державному рівні) експедиції українських паломників по нині всесвітньовідомих місцях мордування та страти наших славної пам'яти співвітчизників  серією документальних нарисів у притаманній професійному гумористу й сатирикові злегка іронічній манері письма й не без публіцистичної пристрасти ділиться з широким загалом зацікавлених читачів своїми враженнями й філософськими роздумами, навіяними подорожжю по далеких больових точках раніше ретельно приховуваних від громадськости країни та світової спільноти тіньових сторін минувшини нашого багатостраждального, безмірно терплячого й живучого народу та прочитанням нарешті виданої в Україні книги правдивого свідка жахливих "застійних" злочинів московського комуністичного режиму як спадкоємця імперської тиранії, дивом уцілілого під час тотального нищення активних політичних, наукових, господарських і культурних діячів згорьованої вітчизняної історії.
  У книзі збережено граматичні особливості авторського стилю.


 

84(4УКР)
Г 14
Гайовий, Григорій Титович.
  Зірвані квіти [Текст] : рання проза : (повісті, кіносценарій, новели, оповідки, нариси)
/ Гриць Гайовий ; в авт. ред. – Київ : Гарт, 2012. – 132 с. : іл.

   Приємно й сумно згадувати на схилі літ, що свого часу й ми були молодими, тільки та розхристана молодість виявилася скуйовдженою й запханою в глухі схрони, як і оці пропоновані допитливому читальникові різножанрові літературні спроби, що їх видобув із глибокої застійної шухляди колись молодий автор...
 

84(4УКР)
Т 15
  Так хто ж вороги народу? [Текст] : докум. новели й роздуми із серії "Голгофа мільйонів" / уклад., ред. Г. Т. Гайовий. – Київ : Просвіта, 2011. – 136 с. : фото. – Бібліогр. в кінці ст.

   У документах, свідченнях, роздумах і різножанрових творах людей складної, скаліченої долі, що зазнали несправедливих переслідувань і гонінь з боку окупаційної більшовицької влади та її доморощених опричників і все ж не стільки завдяки, як усупереч тоталітарній системі самотужки досягли певних, іноді значних, наукових і творчих здобутків, чітко й недвозначно проглядається, хто ж насправді був ворогом народу, клеймо якого брутально навішувалося керманичами "збільшовиченої" маси на справжню еліту тієї епохи.
 

84(4УКР)
Г 14
Гайовий, Григорій Титович.
  На вимогу часу, або гримаси "ліберальної" маси [Текст] : (політ. етюдики)
/ Гриць Гайовий. – Київ : [б. в.], 2012. – 20, [1] с. : іл. – (Пером сатирика).

  Дефіцит совісті  головний лейтмотив нової збірки політичних етюдів українського літератора Гриця Гайового. Поет гострим оком сатирика вказує на суспільні вади й набуті недуги, без подолання яких наше майбутнє може видатися незавидним. Поки не отямимося і не поставимо совісті наріжним каменем національного буття.
 

84(4УКР)
Г 14
Гайовий, Григорій Титович.
  Уві сні і наяву, або гримаси "ліберальної" демократії [Текст] : (політ. етюдики)
/ Гринь Гайовий. – Київ : [б. в.], 2012. – 16 с.

  ...Ото лежу я собі, за звичаєм, на дивані навпроти кольоровоекранного ящика, ліниво натискую на кнопки пульта, перевалюючись із хвилі на хвилю по всіх каналах п'ятикопійкових "свобод слова", а ті розбурхані хвилі лагідно заколихують мене і я поволі засинаю...
 

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється