УКРАЇНСЬКА бібліотечна асоціація

УКРАЇНСЬКА бібліотечна асоціація

  Видання підготовлене в межах реалізації програми Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій і установ (ІФЛА) "Розбудова потужних бібліотечних асоціацій" за підтримки Фонду Білла та Мелінди Гейтс і програми "Бібліоміст". Програма ІФЛА "Розбудова потужних бібліотечних асоціацій" – це комплексна програма, що пропонує стратегічний і узгоджений підхід до розбудови потужності та розвитку бібліотечних асоціацій. Видання доповнене, відредаговане і адаптоване до потреб України.
  Навчальні матеріали призначені бібліотекарям та усім, хто підтримує бібліотеки, відкритий доступ до інформації, громадянське суспільство.
  У цьому виданні відображено основні напрями науково-дослідної, науково-організаційної та педагогічної діяльності відомого українського бібліотекознавця і документознавця Михайла Семеновича Слободяника.
  Видання адресовано викладачам, аспірантам і студентам, бібліотечним працівникам, практикам документально-інформаційної сфери діяльності.

  У виданні узагальнені підходи до роботи бібліотек з електронними книгами та пристроями для читання електронних книг електронними читанками (рідерами). Пояснюється, що таке електронна книга та електронна читанка. Розглядаються правила, процедури та технологічні аспекти роботи з електронними книгами в бібліотеці. Описується зарубіжний досвід і практика роботи в цій царині книгозбірень України. Пропонуються орієнтовні правила користування електронними читанками в бібліотеці, методи реклами нової бібліотечної послуги. Видання призначене для бібліотекарів, викладачів, студентів і всіх, хто бажає зрозуміти підходи до роботи з електронними книгами та електронними читанками в книгозбірнях.

   Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка подаровано п'ять примірників книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється