ХРАПАК Петро Данилович

ХРАПАК Петро Данилович

  Нинішній розвиток суспільства, політика держави в галузі охорони праці, що грунтується на принципі пріоритетності життя людини відносно результатів виробничої діяльності, виключають необхідність ризику життям працівників. Однак на виробництві та в побуті допускаються нещасні випадки, аварії, масова загибель людей.
  Як запобігти ризику, зберегти життя людини праці, яка виробляє..., утримує..., йдеться в даній книзі.
  Автор щиро ділиться результатами досліджень, розкриває шлях від ідеї (задуму) до впровадження методу технічного регламентування. Виклад ведеться в хронологічній послідовності, супроводжується характерними прикладами, архівними матеріалами, що дозволяє бачити розробку та впровадження новацій в динаміці, в розвитку, переконує, спонукає читача свідомо, творчо підходити до вирішення життєво важливих проблем, вселяє віру у власні сили.
  Книга адресована керівникам, інженерному та технічному персоналу підприємств, на яких покладена відповідальність за стан промислової безпеки, працівникам державного нагляду за безпечним веденням робіт, дослідникам проблем психології безпеки праці, розробникам правил, інших нормативних актів з охорони праці, студентам та аспірантам вищих навчальних закладів, може бути корисною широкому загалу читачів.

  Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка подаровано два примірники книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється