АНТОНЕНКО Петро Якович

АНТОНЕНКО Петро Якович

821(477.51)
К 68
Коробова, Світлана Владиславівна.
  Інтим осінньої весни [Текст] : [зб. поезії] / Світлана Коробова, Петро Антоненко. – Чернігів : Десна, 2023. – 47 с.
  Світлана Коробова (Прилуки) – педагог, авторка 15-ти книжок поезії, з них 5 – для дітей. Петро Антоненко (Чернігів) – журналіст, засновник і редактор обласних газет "Світ-інфо" і "Струна", видав 4 книги прози і поезії.
  Це перша спільна книжка авторів: поезії, написані у листопаді 2023 року. Крім поезій кожного з авторів окремо, творчим експериментом є заключний розділ – спільні вірші, де кожен писали обоє авторів.
  На вірші Світлани Коробової "Мене не забути", "Не доторкайтеся", "Перелити небо", "Сонцесяйне", "Змова" створено українські романси, музику написав Петро Антоненко. Авторка віршів зробила на них відео кліпи, як і на романс на спільний вірш "Секрет". Співавтори розмістили ці відео кліпи на своїх сторінках у Фейсбуці.
821(477.51)
К 68
Коробова, Світлана Владиславівна.
  Магія зимової весни [Текст] : поезія, проза
/ Світлана Коробова, Петро Антоненко. – Чернігів : Десна, 2024. – 71 с.
  Світлана Коробова (Прилуки) – педагог, авторка 15-ти книжок поезії, з них 5 – для дітей. Петро Антоненко (Чернігів) – журналіст, засновник і редактор обласних газети "Світ-інфо" і "Струна", видав 4 книги прози і поезії.
  У грудні 2023 року в цьому ж видавництві "Десна" вийшла перша спільна книжка авторів: поезії, написані у листопаді 2023 року. Крім поезій кожного з авторів окремо, творчим експериментом є заключний розділ – спільні вірші, де кожен писали обоє авторів.
  На надруковані в книжці вірші Світлани Коробової "Мене не забути", "Не доторкайтеся", "Перелити небо", "Сонцесяйне", "Змова" створено українські романси, музику написав Петро Антоненко. Він же виконує їх під власний акомпанемент на гітарі. Авторка віршів зробила на них відео кліпи, як і на романс на спільний вірш "Секрет". Співавтори розмістили ці відео кліпи на своїх сторінках у Фейсбуці.
  "Магія зимової весни" – друга спільна книжка авторів. Тут найновіша поезія і проза, написана в грудні-січні.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється