МУСІЄНКО Ростислав Андрійович

МУСІЄНКО Ростислав Андрійович

   
  В новій поетичній книжці відомого поета і прозаїка Юрія Завгороднього майже порівну віршів давніших і тих, які ще ніде не друкувалися, їх об’єднав колишній Дикий степ своєю трагічною долею з праісторичних часів до сьогодні. Автор зазирає до часів минулих і до невеселого, як на його думку, нашого майбутнього. Проте гіркота і смуток в оцінці подій історичних, сьогодення і прийдешнього є більше застереженням зі своєрідним закликом зберегти предковічну пам’ять для нащадків.
   
  Постійні скандали і роздори у вищих еталонах української влади деморалізують народ, ведуть до розколу країни, підривають авторитет України у світі. На прикладі аналізу гострого протистояння за період травня-червня 2008 р. автор приходить до висновку про деструктивну роль "Блоку Юлії Тимошенко". У зв’язку із цим у книзі приділено значну увагу діяльності цієї політичної сили. Наводиться чимало маловідомих або і зовсім невідомих фактів щодо майже половини народних депутатів України від БЮТ та вождів цієї бізнес-політичної організації.
  Книга розрахована на всіх, кому не байдужа доля Батьківщини.

 
   
   У монографії уперше в українській історіографії висвітлено внесок цілої плеяди громадських діячів у розвиток місцевого самоврядування, передусім земських установ Чернігівської губернії, які відіграли значну роль у соціально-економічному та культурному житті регіону протягом другої половини XIX  початку XX ст.
  На підставі наукової літератури та широкого кола джерел, значна частина яких уперше запроваджується до наукового обігу, у книзі відтворено головні віхи життя та діяльності провідних діячів Чернігівського земства.
  Для науковців, викладачів, студентів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історією України.
   
  Країна Ірредента країна, позбавлена можливості до самовідтворення, до самовизначення, до самоутвердження. Увесь її шлях мов туго натягнута линва між Сициллою і Харибдою. Усе її існування  історія моторошного балансування.
  Уже з самої назви що мов палюче тавро  свого твору Роман Іваничук розпочинає вельми нелегкий шлях до пошуків відповіді на риторичне питання української історії: чому, як трапилося, що народ, наділений потужною креативністю, природним талантом, позбавлений звичайного талану?..
  Політичний роман "Країна Ірредента" за своєю композицією нагадує дивний чорно-білий колаж з різних часових пластів українського буття, пронизаних, мов життєдайним світлом, прагненням попри весь трагізм долі  будь-що ВІДБУТИСЯ.
   
  В автобіографічному творі П. Дідовича крок за кроком прослідковується становлення особистості. На долю письменника, як і його ровесників дітей війни, випали важкі, а то й трагічні випробування фронти, гітлерівська окупація, поневіряння в голоді та холоді не лише під час війни, а й у повоєння, на яке випало навчання в школі. Автор не нагнітає ситуації, не драматизує подій. Він викладає лише факти.
  Не приховує автор і власних помилок, у тому числі й прорахунків у виборі життєвого шляху. Перша частина роману-есе завершується роками солдатської служби теми, мало дослідженої в українській літературі.
  "Кросна долі" твір багатоплановий. Рельєфно відтворюючи навколишній світ, тонко передаючи психологію численних персонажів, оточення, в якому живе і діє головний герой, автор, як і в попередніх творах, не дає готових рецептів, змушуючи читача робити висновки самому.
   
  В сокровищнице фольклора разных народов хранится большое количество прекрасных песен, сказок, пословиц и поговорок. Среди этого богатства народной мудрости особое место занимают сказки. Они отличаются выдумкой, тонкой художественной разработкой сюжета, образностью языка.
   
   МОЛИТВЫ УТРЕННИЕ
  Востав от сна, прежде всякого другого дела, стань благоговейно, представляя себя пред Всевидящим Богом, и, совершая крёстное знамение, произнеси:
  Во имя Отца, и Сына, и Святаго Духа. Аминь.
  Затем немного подожди, пока все чувства твои не придут в тишину и мысли твои не оставят все земное, и тогда произноси следующие молитвы, без поспешности и со вниманием сердечным.
   
 Збірка творів пригодницько-фантастичного жанру молодого українського прозаїка Тимура Литовченка відкриває нову книжкову серію  "Бібліотека української фантастики", в якій читачі познайомляться з творами сучасних вітчизняних авторів, що працюють у популярних літературних жанрах.
   
  Доля книжки та її автора тотожні. Вони є уособленням часу, який до письменника Івана Захарченка не був милостивим. Перша його збірка оповідань "Лісове сіно" вийшла ще 1984 року, наступна, поетична, "Покутний хрест", 2006-го. Тепер маємо нову книгу художніх творів "Загублена дорога", яка могла б побачити світ ще з початком нашої примарної незалежності. Не побачила... "Стовпам" незалежності було не до книг, як і сьогодні.
  Головні герої "Загубленої дороги" діти. Але їхні довершено змальовані долі захоплять і дорослого, якому при читанні напевне пригадаються і свої загублені дороги...
  Тоді він, може, сумовито зітхне або й сльозу пустить, як це було з тими, хто готував цю книгу до друку.
  Читачу, порадій своїй сльозі вона суголосна змістові творів книги, вона тобі скаже, що в цьому спаскудженому світі ти не втратив святих почуттів, людяності. Сподіваємося, що ці твори збентежать серце й душу кожного, хто їх читатиме.
   
  Наш общий дом, страна наша, переживает время трудных испытаний, и от духовного состояния каждого человека зависит, как мы их выдержим. Духовность это не роскошь, а вопрос выживания: быть или не быть Российскому государству.
   
  В книге, посвященной 320-летию основания города Семеновки, подробно освещаются вопросы истории и географии Семеновского района Черниговской области.
  Рассчитана на широкий круг читателей.
   
  Документи та матеріали збірника висвітлюють складні відносини між радянською владою та православною церквою на Чернігівщині в 1919–1930 рр., що стали наслідком втілення на практиці декрету про відокремлення церкви від держави і школи від церкви та наступу атеїзму, трагічну долю церков і монастирів, вилучення церковних коштовностей, що перетворилось на їхнє фактичне пограбування.
  Збірник розрахований на краєзнавців, студентів, учнів, усіх, хто цікавиться історією православної церкви.
   
  Мэт Карс понял, что его преследуют, почти тотчас, как вышел от мадам Кан. Смех маленькой темной женщины все еще звучал в его ушах, а пары тила застилали его взор подобно горячему туману. Однако все это не помешало ему расслышать обутых в сандалии ног, нарушающих тишину марсианской ночи.
   
  "Толкование сновидений" (1900)  одна из главных работ великого австрийского ученого, основателя теории психоанализа Зигмунда Фрейда, наряду с "Введением в психоанализ" (1910), "Психопатологией обыденной жизни" (1904), "Я и Оно" (1923). Фрейд показал, что сон не бессмыслица, а искаженное, замаскированное осуществление вытесненного желания. Знаменитая книга, выдержавшая несчетное количество переизданий, по праву считается одним из главных бестселлеров XX века.
   
  У науковому виданні розкриваються основні віхи розвитку українського краєзнавствавід перших осередків і гуртків другої половини XVIII ст. до Всеукраїнської спілки краєзнавців, яка почала діяти у 1990 році. Рекомендується як навчальний посібник для наукових працівників, викладачів і студентів вищих навчальних закладів гуманітарного профілю усіх тих, хто цікавиться проблемами краєзнавства та історії рідної землі.
   
 Мозок людини складається з двох півкуль  правої і лівої, що мають 14 мільярдів клітин. Людина за все життя послуговується лише кількома відсотками можливостей МОЗКУ, віддаючи при цьому перевагу якійсь одній його півкулі.
  Хто ж ми насправді: Лівопівкулики чи Правопівкулики? І хто з них ближчий до Геніїв, а хто бездара? І чи знаєте ви, що слова на ідиш або арабській, де читають справа наліво, доступніші Лівопівкуликам, а написані українські слова краще сприймають Правопівкулики?
  То хто ж ви  Правопівкулик чи Лівовопівкулик? Як розшукати свою Віагру для власного РОЗУМУ!
  Тим читачам, хто зацікавиться пізнанням таємниць РОЗУМУ, пропонуємо цю фантастичну оповідь, насичену цікавими фактами, несподіваними гіпотезами, сміливими припущеннями щодо можливостей людського мозку, питань безсмертя і обдарованості, Віри і Любові, де йдеться про одвічну боротьбу Добра і Зла.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється