ШАПОВАЛ Петро Дмитрович

ШАПОВАЛ Петро Дмитрович

  Ця книга-альбом художня розповідь про історію села Жовтневе Коропського району, що на Чернігівщині, і цікаві долі його людей. Видання ґрунтується на архівних документах, записах клірових книг, численних спогадах. Використані рідкісні світлини різних періодів, котрі відтворюють традиції поліського села, свідчать про пам’ятні події в житті громади і окремої людини.
  Видання розраховане на масового читача, небайдужого до історії власного народу і суспільних процесів.

  Епоху розвитку держави можна простежити в постатях крізь призму їхньої життєдіяльності. Вони примножують славу України, демонструють кращі людські якості і вчинки та входять в історію як Герої, заслужені діячі, кавалери державних орденів, благодійники. Сьогодні, коли відбувається формування сильної держави, акценти зміщуються на користь її будівничих, носіїв загальнолюдських цінностей.
  Другий том видання "Почесні імена України – еліта держави" продовжує знайомити нас із відомими українцями, відзначеними державою, розповідаючи про їхній шлях до успіху. В кожному розділі – короткий екскурс в історію, до витоків, з яких читач дізнається про одвічні державні символи та видатних постатей в історії України. Різні за професіями, характерами і сферами діяльності, але об'єднані патріотичними почуттями до України, професіоналізмом, високими етичними стандартами, вони формують справжню еліту нації. Сподіваємося, що книга стане для читачів орієнтиром, а представлені особистості матимуть гідних послідовників і наповнять небайдужих до майбутнього України гордістю та натхненням.  Ви тримаєте в руках унікальний літопис, який, ми впевнені, вже у третьому тисячолітті стане своєрідним раритетом. Час летить невпинно, а саме таке видання є відбитком людських справ, трудових звершень, спрямованих на розбудову нашої молодої незалежної Держави. Імена учасників видання та їхні визначні досягнення золотими літерами будуть вписані до новітньої історії України як найцінніша спадщина для нащадків.

  Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка подаровано чотири томи книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється