КОВЕРЗНЕВ Вадим Олександрович

КОВЕРЗНЕВ Вадим Олександрович

   
  У навчальному посібнику викладено основні етапи становлення та загальні засади конкурентного права; правові способи захисту економічної конкуренції та регулювання діяльності природних монополій; основні завдання і компетенція органів Антимонопольного комітету України та їх посадових осіб, порядок здійснення ними контрольних і процесуальних функцій; основні види порушень законодавства про захист економічної конкуренції та відповідальності в разі їх вчинення.
  Навчальний посібник розрахований для студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів господарсько-правової спеціалізації, які вивчають навчальний курс "Конкурентне право", а також для всіх тих, хто цікавиться особливостями правового регулювання конкурентних відносин.
   
   У навчальному посібнику розлядаються теоретичні правові проблеми нового для вітчизняної правової дійсності нормативно-правового утворення – корпоративного права, а також актуальні питання діяльності корпоративних підприємств. У доступній формі викладено питання поняття та предмета корпоративного права, правового статусу корпоративних підприємств, корпоративних прав та обов’язків, корпоративного управління, правового регулювання майнових відносин у корпоративних підприємствах, особливостей вирішення корпоративних спорів та ін.
  Навчальний посібник призначений для вивчення спеціального навчального курсу "Корпоративне право" студентами юридичних та економічних спеціальностей, а також для всіх тих, хто цікавиться питаннями правового регулювання корпоративних відносин. До посібника включений перелік основних законодавчих і підзаконних нормативних актів, що регулюють відповідні відносини.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється