Консалтингове об'єднання "ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ"

Консалтингове об'єднання "ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ"

   

  Видання, яке ви тримаєте в руках, підготовлене за результатами аналітичного дослідження використання методів та інструментів фінансування місцевого економічного розвитку, а також серії навчальних тренінгів за відповідною тематикою для державних службовців і службовців місцевого самоврядування у м. Києві, Дніпропетровській та Львівській областях.
  За своєю формою видання є навчальним посібником.
  Матеріали, представлені у посібнику, поєднують у собі загальну характеристику найбільш поширених механізмів фінансування місцевого економічного розвитку, а також огляд актуального міжнародного досвіду та української практики. Окрім того, посібник містить опис відповідної нормативно-правової бази. Огляд використання окремих механізмів фінансування місцевого економічного розвитку доповнений стислим описом успішних прикладів їх застосування на місцевому рівні в Україні.
  Видання адресоване державним службовцям, посадовим особам та службовцям місцевого самоврядування, науковцям і експертам у сферах місцевого економічного розвитку, інвестиційної діяльності та місцевих бюджетів. 

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано п'ять примірників книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється