ДМИТРИШИН-ЧАСТО Любов

ДМИТРИШИН-ЧАСТО Любов

84(4УКР)
Д 53
Дмитришин-Часто, Л.  
  Вакації з бабусею [Текст] : повість
/ Любов Дмитришин-Часто. - Ужгород : Патент, 1997. - 64 с. : іл. - Бібліотечка часопису "Краянка".

  Повість "Вакації з бабусею" – перша дитяча книжка відомої письменниці та журналістки Любові Дмитришин-Часто. Читач з інтересом слідкуватиме за подіями із життя України 80-90-х років XX століття, а також здійснить подорож в далеку Америку, куди дістається бабуня Параска, аби побачити своїх дітей.

84(4УКР)
Д 53
Дмитришин, Л. Ю.
  Горить моє серце [Текст] : поезії
/ Любов Дмитришин. - Ню Йорк : Українська книжка ; Ужгород : Патент, 2006. - 127 с. : іл.

  З новою книжкою поезій приходить до читача Любов Дмитришин-Часто – авторка книжок різного жанру: оповідання,новели, повісті, поезії. Пише вона і для дітей – під псевдом Оксана Крушельницька.
  Книжка, яку Ви, шановний читачу, берете до рук, є своєрідним порогом в її творчості, на якому вона спиняється, щоб привітати свою дорогу, неповторну маму з її 90-літтям і віддати їй заслужену шану за любов, за розуміння поклику своїх дітей, за підтримку в найважчі хвилини, за все, чим багата душа кожної доброї матері.
  Від поезій, написаних в Америці, далеко від рідної землі, віє тугою за рідним краєм, за бойківським селом у Карпатах, де проминуло щасливе, безхмарне дитинство. Це туга за минулим, яке ніколи вже не повернеться. Вона озветься й у вашому серці, бо кожен мав у своєму житті щось, що хотілося б повернути.

   

Дорогі діти!
Українсько-Американська Видавнича Фундація – "Українська Книжка" в Ню Йорку підготувала для вас веселу книжку "Пригоди Чап-Чалапа" автора Едварда Козака. Ця книжка видана за кошти української громади в Америці, дехто прислав гроші з Канади. Прочитавши цю книжку, не забудьте сказати велике дякую всім, хто старався для вас, хто думав про вас, підготовляючи її.

Колеґія ВФ "Українська Книжка"

84(4УКР)
Д 53
Дмитришин, Л.  
  Сповідь [Текст] : повість, новелі й оповідання, поезії
/ Любов Дмитришин ; [худож. Часто-Слуцька Е.]. - Нью-Йорк : Національна трибуна, 1996. - 231, [5] с.

  У своїй новій повісті "Сповідь" письменниця Любов Дмитришин-Часто намагається проникнути у внутрішній світ людини, зрозуміти її страждання, яких доводиться зазнавати мало не кожному з нас, хто має чутливе серце і раниму душу. Героїня повісти балансує на межі здорової свідомості і божевілля, раз-по-раз повертаючи читача то до реального життя в тяжкі часи совєтського режиму, то до уявного потойбічного. На тлі родинного життя простежується потворне явище – деградація суспільства, яке, нищачи людські долі, прямує до неминучого кінця.
  Друга частина книжки – новелі й оповідання, напоєні українськими росами, вечірніми зорями і пахощами пшеничного поля. Людські долі відображені в них правдиво і з щирою любов'ю.
  Третя частина – поезії – немовби легкий вітерець з моря – бриз, навіює спомини про Рідний Край, хвилює гірко-печально і кличе на Батьківщину...

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється