ІНТЕРМЕЦЦО

ІНТЕРМЕЦЦО

   
  Пропоноване видання "Декамерона" істотно відрізняється від попередніх насамперед тим, що вперше оприлюднюється видобутий з архівів не підредагований, автентичний переклад Миколи Лукаша (1919-1988). Публікуються зразки долукашівських перекладів "Декамерона", що виходили українською мовою від XVII до XX століття. Окрім того, сучасний читач має змогу ознайомитися зі статтями українських літературознавців, присвяченими творчості й особі Джованні Боккаччо (1313–1375).
  Перед нами видатна пам'ятка європейської культури доби Середньовіччя – і видатна пам'ятка української літератури середини XX століття. Книга, безумовно, стане у пригоді школярам, студентам, викладачам, викличе також інтерес у широких колах загалу.
   

Ой машина ти железна
в тебе колесо і лижа
бджоли носять много меду
получаєця він з нафти
йдуть зайці на референдум
берег лівий берег правий...

   
  У збірці подано рецепти традиційної народної медицини. Докладно розказано, як відновити здоров'я за допомогою лікарських рослин, звичайних, але правильно підібраних продуктів харчування, представлені рецепти народної косметики, засобів першої допомоги тощо.
   
  Цей Посібник для продовження активного життя призначений не лише для людей середнього і похилого віку, які хочуть бути здоровими без ліків і лікарів, а й для молоді, яка цією книгою хоче допомогти своїм батькам щоб жили довше, а собі – щоб менше робити глупоти.
 
   
   Ця незвичайна книга – про ті сторони, події та проблеми нашого життя, з якими люди приходять до психолога, а то й психіатра. Ця книга надзвичайно потрібна в Україні всім, а передусім – жінкам і чоловікам, котрі хочуть створити щасливе подружжя, батькам, котрі прагнуть добре підготувати своїх дітей і уберегти їх од глупоти, а особливо потрібна молоді, яка не дуже вміє відрізняти грішне од праведного, а тому нерідко торує собі дорогу до нещастя.
   Книгу із зацікавленням і задоволенням прочитає кожен, хто хоче уникнути душевних страждань для себе і своїх дітей.
  

   Тарас Григорович Шевченко — центральна постать українського літературного процесу XIX століття.
  Його творчість значно вплинула на розвиток нової української літератури, утвердивши в ній загальнолюдські демократичні цінності. У своїй поезії Шевченко звернувся до тем, які до нього ніхто не наважився порушити. Кобзар постає перед сучасним українським читачем як Пророк нашого народу та один із засновників національної ідеї.
  Видання адресоване широкому колу шанувальників українського слова.

   Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники книги.

   
   Книга написана ректором Інституту ораторського мистецтва та людських стосунків Дейлом Карнегі більше 60 років тому, витримала понад 120 видань і перекладена багатьма мовами світу. Вона являється практичним керівництвом у суспільному та діловому житті. Розрахована на широке коло читачів.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється