ШЕВЧЕНКО Віталій Федорович

ШЕВЧЕНКО Віталій Федорович

26.890(45УКР) / 91(С2)
Ш 37
Шевченко Б. В.
  Ічнянщина [Текст] : фототрилогія
/ Богдана Шевченко ; [упоряд. Неживий І. ; проект Карпенко В.]. - Київ : Гнозіс, 2010.
  Зошит 1 : Крізь віки. Ічня. -  2010. - [272] с. : іл.

  Таке видання про Богом благословенний Ічнянський край мало б з'явитися вже давно. Навіть дивно, що цього досі не сталося, адже багато вихідців з Ічнянщини – відомі в Україні люди з певними можливостями. Але ми вирішили не чекати чиєїсь ласки, а взятися за справу самотужки, покладаючись на підтримку громадськості. Приємно, що цей проект є реалізацією відразу двох добрих справ – ми подарували людям цікаву фоторозповідь про Ічнянщину і водночас підтримали юну фотохудожницю, яка перейнялася минувшиною та красою нашого краю і поставила перед собою мету яскраво відтворити все це для нас крізь об'єктив своєї фотокамери.

26.890(45УКР) / 91(С2)
Ш 37
Шевченко Б. В.
  Ічнянщина [Текст] : фототрилогія / Богдана Шевченко ; [упоряд. Неживий І., Олефіренко Є. ; проект Карпенко В.]. - Київ : Гнозіс, 2010.
  Зошит 2 : Качанівка. Тростянець. -  2010. - [160] с. : іл.
   Це другий том краєзнавчого видання про Ічнянщину на Чернігівщині, в якій мовою художнього фото розповідається про відомі в Україні та за її межами осередки туризму – Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" (разом з осередком зеленого туризму "Соколиний хутір") та Державний дендрологічний парк "Тростянець" НАН України. Автор альбому – київська школярка, переможниця конкурсів юних фотомитців.
26.890(45УКР) / 91(С2)
Ш 37
Шевченко Б. В.
  Ічнянщина [Текст] : фототрилогія
/ Богдана Шевченко ; [упоряд. Неживий І. ; проект В. Карпенко В.]. - Київ : Гнозіс, 2010.
  Зошит 3 : До Удаю, до Іченьки, до Смошу, до Остра..., ч. 1. -  2010. - [284] с. : іл.
  Це перша частина останнього, третього тому краєзнавчого видання про Ічнянщину на Чернігівщині, в якій мовою художнього фото розповідається про села, адміністративно охоплені Андріївською, Бакаївською, Будянською, Бурімською, Дорогинською, Заудайською, Івангородською, Крупичпільською, Монастиришенською, Припутнівською, Сезьківською і Хаєнківською сільськими радами, а також про Августівку та Дружбу, підпорядковані Ічнянській міськраді. Автор альбому – київська школярка, переможниця конкурсів юних фотомитців.
26.890(45УКР) / 91(С2)
Ш 37
Шевченко Б. В.
  Ічнянщина [Текст] : фототрилогія / Богдана Шевченко ; [упоряд.: Кунець Н., Неживий І. ; проект Карпенко В.]. - Київ : Гнозіс, 2010.
  Зошит 3 : До Удаю, до Іченьки, до Смошу, до Остра..., ч. 2. -  2010. - [264] с. : іл.
  Це друга частина останнього, третього тому краєзнавчого видання про Ічнянщину, в якому мовою художнього фото розповідається про населені пункти, адміністративно охоплені Парафіївською селищною та Бережівською, Більмачівською, Гмирянською, Городнянською, Гужівською, Іваницькою, Іржавецькою, Мартинівською, Ольшанською, Петрушівською, Рожнівською, Ступаківською, Тростянецькою, Щурівською, Южненською сільськими радами, а також про Безводівку (Ічнянська міськрада). Фототрилогія в цілому охоплює понад 1500 кольорових ілюстрацій про Ічнянщину.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється