ТОВ "Видавництво "АСПЕКТ-ПОЛІГРАФ"

ТОВ "Видавництво "АСПЕКТ-ПОЛІГРАФ"

  До книги "Доля чи випадковість" увійшли прозаїчні твори Валентини Спицької "Маніяк", ""Надія", "Кохання за об'явою" та поетичні твори Олександра Спицького.
  Для широкого кола читачів.

 

 

  Ця книжка виникла під час перебування автора в одному з санаторіїв Трускавця. До неї ввійшли історії, котрі автор почув від відпочиваючих у Трускавці та його жителів, чи вигадав сам.
  Розрахована на широке читацьке коло.
  Адресована всім, хто любить короткі оповідання.

 

  В книгу вошли избранные стихи и песни написанные в юности и в настоящее время, отражающие мировоззрение и чувства автора, его взгляд на этот многоликий, изменчивый, прекрасный и суровый мир.
  Судьба постоянно испытывает нас на полюсах любви и ненависти. Иногда так нелегко не потерять веру в добро, веру в человека, уберечь душу от суеты и пустоты. Жизненное кредо поэта – никогда не терять надежды, смеяться и не сдаваться и в самые трудные времена, жить с верой в вечные истины.
  Для широкого круга читателей.

 

  Носівська середня школа № 1 відзначає в 2013 році свій 145-річний ювілей.
  За час свого існування вона пережила не одну війну, були в її історії і зоряні часи і тяжкі роки випробувань. Тисячі різних учнів, сотні талановитих педагогів, майстрів своєї справи, навчалися і навчали в її стінах. Школа здружила цілі покоління носівчан, навчила працювати і перемагати, відчувати себе громадянами, надихнула на звершення, допомогла обрати їм життєвий шлях.
  Вона стала школою нашого дитинства, нашої юності, наших надій та сподівань, і до неї все житія ми повертаємося з вдячністю.
  Рідній школі-ювілярці автор, її учень та педагог присвячує ці сторінки з її багатої історії.
  Дане видання є частиною майбутньої книги про освіту, школи та вчителів Носівщини.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється