САПОН Володимир Миколайович

САПОН Володимир Миколайович

  До книги ввійшли художні твори, зокрема оповідання "Така твоя доля, Тарасе...", шевченкознавчі розвідки "Наш отаман Гамалія..." і "Гусар із козацького гніздов’я", а також краєзнавчі матеріали про перебування Тараса Шевченка на Чернігівщині та рецензії.

  Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка подаровано три примірники книги.

  В щоденниковій прозі, написаній як невеличкі новели, поринаємо у ностальгічні часи дитинства і юності письменника чи раптово потрапляємо в сучасний комп’ютерний світ, де, на жаль, красному письменству, до якого часто звертається автор, все менше і менше залишається місця під сонцем.
  В есеях Володимир Сапон розмірковує про деякі особливості сучасного літературного процесу, ділиться враженнями від прочитаних книжок.

  Історії не буває ні хорошої, ні поганої, є просто історія. Ця незаперечна істина пояснює і назву нової книги есєїв письменника Володимира Сапона, в якій іде мова про меди та полини минувшини Сіверянського краю. Серед есєїв – розповіді про "імпортних" наречених давньоруських князів, про "Троянського коня", якого "подарували" завойовники Чернігову, тобто І спалили його у 1610 році, про "упиря" і водначас козацького полковника Дуніна-Борковського, про "дикого попа" з Козельця Кирила Тарловського, про чернігівські персонажі полотен В. Васнецова "Богатирі" та І. Рєпіна "Запорожці пишуть листа турецькому султану", про незвичайних, але вже забутих часом людей — короля сигарного бізнесу Зіно Давидоффа, справж-нього товариша корейського лідера Кім Ір Сена Михайла Шульмана та ще багато чого захоплюючого.
  У другому розділі, присвяченому 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, розповіді про його перебування на Чернігівщині.

Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка подаровано два примірники книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється