НІКІТЕНКО Костянтин Вікторович

НІКІТЕНКО Костянтин Вікторович

  У монографії досліджено питання функціонування банківської системи УРСР у 1921-1939 роках. На підставі аналізу широкого кола джерел і літератури досліджено специфіку впливу соціально-економічних і політико-ідеологічних факторів на процеси адаптації кредитних інституцій до умов тоталітарно-командної моделі суспільства.
  Видання розраховане на студентів і викладачів історичних, економічних і юридичних факультетів вузів, господарських керівників, підприємців, широке коли читачів, які цікавляться історією України.

  Історичне розслідування, яке присвячене подіям 1941 року. Наскільки запрограмованим був початок найкривавішого конфлікту в історії людства – Другої світової війни і хто несе персональну відповідальність за її розв’язання? У чому полягала "несподіваність" нападу Німеччини на СРСР і чи були закономірними страшні поразки Червоної армії у початковий період війни і чи можна було їх уникнути? Якими були дії вищого керівництва армії і держави напередодні війни і як здійснювалася підготовка до можливого відбиття агресії? Як насправді проходила евакуація в Україні і наскільки небезпечним для ворога став рух народних месників-партизанів?
  І нарешті, важливе питання, яке неодноразово задавали собі люди і в тилу, і на фронті, і в роки війни, і через десятки років по її завершенні – хто винен? Хто винен у трагедіях оточених і знищених армій, розстріляних партизанських груп, померлих військовополонених? Ким були ті люди, на кого офіційна влада поклала хрест "спокутувати провину" поразок 1941 року? У чому полягала їх вина і чи була вона взагалі?
  Ці та інші питання висвітлені у запропонованій книзі. Видання розраховане на студентів і викладачів історичних, економічних, юридичних факультетів вузів, широке коли читачів, які цікавляться історією України.

Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка подаровано три примірники книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється