Представництво ЄС в УКРАЇНІ

Представництво ЄС в УКРАЇНІ

  Представництво Європейського Союзу в Україні є центром комунікації ЄС з українськими партнерами. Воно входить до структури Європейської служби зовнішньої дії, проте водночас у місії працюють і службовці Європейської Комісії.
  Представництво має три головні функції: координація, представлення та оприлюднення позиції ЄС. Воно тісно співпрацює з посольствами і консульствами держав-членів у питаннях, що стосуються Європейського Союзу та його відносин з Україною. Представництво уповноважене представляти ЄС на всіх заходах і в контактах з посадовими особами та структурами з української сторони. Воно є також єдиним речником, що може висловлювати позицію Євросоюзу з тих чи інших питань, зокрема і щодо відносин з Україною.
  Друга світова війна скінчилася у 1945 році. Через насилля, голод та хвороби загинуло багато людей. Ще багато мільйонів, включаючи радянських військовополонених, поляків, сінті та рома, гомосексуалів, фізично неповноцінних та діячів Опору, було замордовано нацистами у концентраційних таборах та таборах знищення. Нацисти планували вбити усіх європейських євреїв. Близько шести мільйонів з них загинуло, більшість у таборах. Чверть жертв становили діти.
  Про європейську інтеграцію України говорять давно і багато. Цю привабливу для суспільства ідею використовують у політичній риториці майже всі головні політичні сили. Запевнення у незмінності європейського курсу України стали невід'ємним атрибутом офіційних урочистих промов найвищого рівня.
  Європа: мальовничий континент з цікавою історією. Він дав світу багато видатних учених, винахідників, художників і композиторів, а також популярних акторів та успішних спортсменів.
  Століттями Європа страждала від воєн та розмежувань. Але в останні понад 60 років країни цього старого континенту нарешті об'єднались у мирі та дружбі, щоб спільно працювати для кращого майбутнього Європи й усього світу.
  Ця книжка для дітей (приблизно від 9 до 12 років) подає інформацію лаконічною та простою мовою. Наповнена цікавими фактами й барвистими ілюстраціями, вона жваво описує Європу та стисло пояснює, що таке Європейський Союз і як він працює.
  Проживаючи в Європі тривалий час, євреї зробили свій внесок до усіх аспектів європейської культури. Проте існує й тривала історія ненависті до них. Інше слово на позначення цієї ненависті  антисемітизм.
  Для чого слугує ЄС? Навіщо та в який спосіб його було створено? Як він функціонує? Що він уже дав своїм громадянам і які нові виклики постають перед ним сьогодні?
  Чи може ЄС в епоху глобалізації успішно конкурувати з іншими провідними економіками та забезпечувати встановлені ним соціальні стандарти? Яку роль Європа відіграватиме на світовій арені? Де проходитимуть кордони ЄС? Яке майбутнє очікує на євро?
  Це лише деякі питання, що їх експерт ЄС Паскаль Фонтен досліджує в своїй популярній брошурі "Європа у 12 уроках".
  Ви тримаєте у руках нове видання книжки "Європа-гра", перекладене українською мовою. Ми хочемо, щоб юні громадяни України краще знали й розуміли Європейський Союз, його історію та сучасність, цілі та цінності. Сподіваюся, "Європа-гра" стане для вас розвагою і засобом пізнання ЄС водночас.
  Європейський Союз сьогодні  це 27 держав Європи, які об'єдналися на основі загальнолюдських і демократичних цінностей задля досягнення стабільності, миру та процвітання. ЄС є унікальним утворенням. Адже залишаючись незалежними суверенними державами, його члени заснували спільні інституції задля розв'язання питань, що становлять їхній спільний інтерес.
  Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі (ПВЗВТ) є частиною Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом та однією з найамбітніших двосторонніх угод, які укладав будь-коли Євросоюз.
  • Захист лісів - перші кроки до кращого управління ресурсами
  • Успіх не має статі
  • Безпечніше і краще харчування
  • Навчання в Європі: шанс розширити світогляд
  • Належна медична допомога у сільській місцевості

  Після десятиліть воєн, що забрали життя мільйонів європейців, заснування ЄС стало початком нової ери. Країни Європи вирішують питання шляхом діалогу, а не зброї.

  Членство у нинішньому Європейському Союзі дає багато переваг: вільний ринок з єдиною валютою, що полегшує торгівлю та робить її ефективнішою, створення мільйонів нових робочих місць, зміцнення прав робітників, вільне пересування людей та чистіше довкілля.

  Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка подаровано шість примірників книги.

  Познайомся з молодими людьми з різних країн Європи. Усі вони належать до різних груп і хочуть поділитися з тобою своїми міркуваннями про упередження та дискримінацію.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється