СІВЕРСЬКИЙ інститут регіональних досліджень

СІВЕРСЬКИЙ інститут регіональних досліджень

66.3(4УКР) / 32 С
Р 65
    Розумовські зустрічі [Текст] : матеріали наук.-практ. конф. Вип. 1 / Сівер. ін-т регіон. дослідж. [та ін.] ; [редкол.: Є. І. Бородін та ін.]. - Чернігів : [б. в.], 2012. - 220 с. - Бібліогр. в кінці ст.
  До збірки включено тези та доповіді учасників науково-практичної конференції "Розумовські зустрічі", яка відбулася в м. Чернігові 28 листопада 2012 року. Роботу конференції було спрямовано на роз’яснення серед громадськості низки питань адміністративної реформи та державного управління. В конференції взяли участь науковці та досвічені фахівці в галузях державного управління, місцевого самоврядування, історії владних інституцій.
  Книга призначена для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, політологів, істориків, викладачів, аспірантів, студентів і всіх, хто цікавиться питаннями реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, українським та світовим досвідом функціонування державної служби адміністративно-територіального устрою України, оптимізацією системи органів місцевого самоврядування та перспективами розвитку територіальних громад населених пунктів.
  Матеріали друкуються в авторській редакції українською та російською мовами з незначними коректорськими правками.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється