САЄНКО Ніна Олександрівна

САЄНКО Ніна Олександрівна

  Творчість видатного українського митця Олександра Саєнка (1899-1985), позначена яскравими національними рисами, розвивалася під впливом волелюбних мистецьких ідей Тараса Шевченка. У книзі представлено творчу спадщину Саєнка, присвячену образу поета та інтерпретації його творів, що зароджувалась у 1920-ті роки в Українській академії мистецтва й активно розвивалась упродовж творчого шляху митця. Значна частина доробку Саєнка – монументальні панно та живописні роботи 1930-1950-х років – ілюструє перебування Шевченка на Чернігівщині. Уперше подано відомості про дві акварелі (з репродукціями), створені, ймовірно, Тарасом Шевченком під час його перебування на Борзнянщині.
  Видання стане гідним внеском до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка – духовного провідника українського народу.
  Мистецька спадщина визначного українського митця Олександра Саєнка, яка дістала широке визнання української та міжнародної культурної громадськості, нараховує понад п’ятисот творів малярства, графіки і монументально-декоративного мистецтва. У книзі представлені матеріали наукових досліджень творчості митця, висвітлена доля мистецької спадщини О. Саєнка, її зберігання в музейних колекціях України, спогади про митця, а також матеріали про презентацію мистецтва роду Саєнків в Україні та зарубіжжі, діяльність Мистецької студії імені Олександра Саєнка для глухонімих дітей у Києві.
  Книга розрахована на мистецтвознавців, культурологів, музейних працівників, викладачів та студентів навчальних закладів.

 Каталог творів.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється